Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhatnak az alábbi...

Mire utalhatnak az alábbi tünetek? (lent)

Figyelt kérdés

17én volt meg utoljára.múlt csütörtökön voltam nődokinál-azt mondta,hogy szépen helyreálltam,nincs semmi gond így 10hónappal szülés után.

Viszont a ciklusom általában 34napos...és szinte az egész alatt hányinger émelygés,szédelgés.Ma sokkal erősebbek a tüneteim:reggel óta szúr a petefészkem,feszül a hasam,állandóan pisilnem kell,és úgy jó ha "kinyomom" a hasam(ellazítom),emellett nagyon émelygek.Szúr a derekam...

nem mellesleg tegnap együtt voltam a férjemmel-tesóprojekt céljából-

a ciklus.hu szerint csak 5én lenne peteérésem.

Szóval mi lehet ez?vagy nem számít milyen hosszú a ciklus,a peteérés akkor is a 14-15.napon van?

Előre is köszi


2009. szept. 1. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
az kimaradt,hogy a folyásom is intenzívebb lett,olyan mintha szó szerint kilöttyenne belőlem ha leülök.de nem olyan sok,mint amennyinek érezni.
2009. szept. 1. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
A peteérést sohasem a ciklus első napjától kell számítani, hanem az utolsótól, mégpedig visszafelé. A várható vérzés előtt kb két héttel van.
2009. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tünetekből itélve lehet peteérés is.
2009. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem hőmérőzöl reggelente?Talán úgy könnyebben jönne a kistesó és azért elég sok minden kiderül belőle.

Milyen folyásod van?Mert ha olyan, mintha tojásfehérje lenne, akkor szerintem tuti peteérés.

2009. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

olyan

azért nem,mert a fiam nem az a türelmes típus.nem hiszem ha díjazná,ha hőmérőznék és nem vele foglalkoznék(önző mint az anyja)

meg annyira nem akarok rágörcsölni a témára-csak valahol zavar/kellemetlen hogy szinte egész ciklusom alatt fáj a hasam,és szinte megállás nélkül émelygek,szédülök.

2009. szept. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!