Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik azok akik nem várják...

Kik azok akik nem várják februárra? (januárosok is! )

Figyelt kérdés
Volt erre a hónapra is, de nekik szinte mindnek sikerült a babo!!:) nekem meg nem jött meg 3 napja késik, de nagyon erzem, hogy megfog jonni....ezért már szinte februárra nem várom.igaz még nem teszteltem, de ugy erzem korai lenne, hiszen a mensim szokott neha ilyenekt csinálni. :(
2013. jan. 23. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk ez volt (január) a 6. sikertelen hónapunk:( Késett 2 napot, csalódtam megint. Február 13-án leszek 34 éves:), 16-ra nem várom, majd meglátjuk. Én most vettem ovuteszteket, eddig a gyertyaállást próbáltuk, nem jött be:( Nálunk egyéb tényezők is vannak: én túlsúlyos vagyok (178/95), férjemnek 1 heréje van, méhűri polipom is van:(Nem tudom, ezek hátráltatnak-e bennünk.Szóval: én sem várom február 16-ra!
2013. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28 ra nem várom,de már most alig bírom ki legszívesebben tesztelnék, de nem tudom menni esélye lenne!
2013. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12es..hat hallottam olyat, hogy mutatta..meghozza az előző havi topikban!! Halvány pozi lett neki...de inkább mensi napján :) nagyon drukkolok mindenkinek...en sem veszitem el a reményt, pedig mar tényleg nagyon szeretnénk ;) lehet azert holnap csinálok tesztet, meg mindig semmi;)))
2013. jan. 23. 20:20
 14/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is már 3 napja késik. Hétfőre nem vártam. Estébként nagyon fájnak a melleim, alig tudok aludni, és vannak szurkálások, kisebb görcsök, de nem jön. Ma reggel teszteltem, de nem tudom eldönteni, hogy negatív, vagy van rajta egy halvány csík.


Ha továbbra sem jön, akk pár nap múlva újra teszt :)

Megy a drukk mindekinek!


(K)

2013. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, csinálj képet :) vagy szedd szét a tesztet, es ugy jobban láthatod:)))) drukkolok nagyon!!!
2013. jan. 24. 00:14
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát, ma vettem még tesztet, mert még mindig nem jött meg. Holnap reggel megcsinálok egyet. Arról majd rakok fel képet, ha lesz értelme :) ÉS köszönöm a drukkot :)


(K)

2013. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Na ma reggel mikor a postaládát megnéztem majdnem szívrohamot kaptam!Voltam rákszűrésen es kaptam levelet, hogy vissza kell mennem:((((( annyira felek istenem...sírás kerülget..24eves vagyok, soha nem kaptam meg ilyet...remelem nincs semmi gond;(
2013. jan. 24. 14:36
 18/23 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szorítok érted!!!! Remelem lesz belőle kep, meg nálam sincs mensi..,de teljesen le vagyok lombozva..:(
2013. jan. 24. 14:37
 19/23 anonim ***** válasza:

Remélem nem lesz nagy gond nálad!


Nekem a mai tesztem negatív,de mensi sehol.


Azért köszi a szurkolást :)

2013. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
[link] ez a csík 20mp belül jött ki;) utána 3 perc múlva erősebb mint a kontroll csík olyan bíbor vörös
2013. jan. 26. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!