Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik azok akik nem várják...

Kik azok akik nem várják februárra? (januárosok is! )

Figyelt kérdés
Volt erre a hónapra is, de nekik szinte mindnek sikerült a babo!!:) nekem meg nem jött meg 3 napja késik, de nagyon erzem, hogy megfog jonni....ezért már szinte februárra nem várom.igaz még nem teszteltem, de ugy erzem korai lenne, hiszen a mensim szokott neha ilyenekt csinálni. :(
2013. jan. 23. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy bébi legyen a dologban:) Mi 2 éve próbálkozunk..eddig még nem jött össze...ebben a hónapban is megjött....de most megpróbálok kicsit odafigyelni az időzítésre...hátha:) Eddig csak úgy szerelmeskedtünk a nagyvilágba...:)
2013. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én 02.17-re nem várom. Még nagyon sokára lesz!
2013. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
En is drukkolok mindenkinek:-) januári illetve az előző topikban olyan jo volt mindenkinek összejött az apróság :-). Igaz mi meg csak 4 hónapja próbálkozunk...de, nem lehet tudni mikor kell jönnie..:) ma vagyok 3. Napon a nem várt utan, mint írtam meg tesztelni nem nagyon szeretnek.. 29.en lesz a születésnapom, azert nem lenne rossz ajándék ;) a legrosszabb az mikor a nem vártat "várjuk". Es meg odáig van vagy 2 het :)))
2013. jan. 23. 14:19
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 29-30-ra nem várom.Én most vagyok túl az első inszemináción.Nem jött meg 3 napja?Szokott ilyen lenni?Mert ha nem akkor szerintem tesztelj egyet!

2013. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szia! Jó neked, hogy legalább késik és addig is reménykedhetsz... Nekem mostanában nem is késik... sőt valahogy mindig hamarabb jön meg mint ahogy várom. :( Kb. mi is négy hónapja ügyködünk, de eddig még nincs poz. eredménye... Na de majd talán februárban. Remélem nektek összejött a pici...
2013. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én január 27-re vagy 28-ra nem várom.:)
2013. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos szokott olyan lenni, hogy késik... Pont ezért meg nem tesztelek.:( 2 napot meg várok:)))megy a szurkolás a többieknek. Majd az írjatok mi újság! Ha ez a hónap nem jött össze, jon az e-vitamin... Állítólag segíti a teherbeesést. Szerintetek??
2013. jan. 23. 15:26
 8/23 anonim ***** válasza:

E- vitamin a méhfalnak jót tesz állítólag.

Én most vagyok a második clostis hónapban, február 13-ra nem várom :)


Azért drukkolok nektek :)

2013. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én Január 27-28 ra nem várom ! próbálkozunk már 1,5 éve , de tudatosan 1 hónapja , vitaminokkal,teákkal stb .

A szülinapom Valentin - napkor van , reméle szülinapi meglepinek jöna baba . :)

2013. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szia!február 3-ra nem várom!Szerintem tesztelj egy tizes teszttel holnap reggel!Nagyon nagyon szorítok!
2013. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!