Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Utoljára december 17-én jött meg. Általában nem szokott késni, viszont mielőtt megjönne, már hónap közepétől eléggé fájni szokott a mellem. Most viszont semmi, egyáltalán nem fáj, ha jól számolom már 4 napja aktuális lett volna, hogy megjöjjön, az alhasamban néha enyhe feszülést érzek. Eddig átlátszó folyásom volt, ma reggel testápolószerű, fehér. A fejem gyakran fájt az elmúlt 2 hétbe, ami nem jellemző rám. A tüneteim utalhatnak terhességre, vagy csak késik? Ha előbbi, akkor már kimutatná a teszt? Csak megszakításos módszerrel "védekezünk", már van egy 5 éves lányom. Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 21. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenképpen csinálj egy tesztet.én 24.ére nem várom most mégis vízszerű folyásom van mint peteérésnél.én sem értem.nem tudom hogy sikerülhetett e a baba vagy nem.pedig úgy vágyunk még egy kicsire
2013. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet bár nem biztos hogy kimutatja...ha nagyon türelmetlen vagy menj orvoshoz és kérj vizelet vizsgálatot.
2013. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!