Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek úgy, ha a...

Teherbe eshetek úgy, ha a spermát injekciós fecskendővel juttatom a hüvelyembe?

Figyelt kérdés

#234567
2013. jan. 20. 21:47
 61/104 sumergo ***** válasza:
Ja, egyik hozzászólónak: volt olyan lombikom, ahol csak az én gyógyszereim 250 ezer felett voltak!!! Vizsgálatok, lombik ingyenes volt. Úgyhogy az a maximum 100 ezer nagyon nem igaz! Sajnos.
2013. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
Olyan jo olvasni mások hozzászôlásait! Végre összetartunk! :-)
2013. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
Szio! Na mizujs? :-)
2013. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:

igen, lehetséges!!

nagyon érdekelne, hogy mik az eredmények, remélem hogy összejött nektek!!!


Nem tudom, mennyire aktuális még ez a kérdés, azért leírom.

igen, lehetséges. az ismerősöm így esett teherbe, bár ott más problémák voltak, nem azért mert nem akarta a férfi.(csak orális úton tudott elélvezni)

amikor a szájába élvezett, pohárba köpte, fecskendővel felhelyezte magának és teherbe esett.

ebből is látszik, hogy nem igaz, hogy a spermiumok életképtelenek lesznek, amikor vizsgálatok vannak, akkor is azt mondja az orvos, hogy bőven jó, ha egy óra múlva viszed be, a lényeg hogy steril körülmények között tárold szobahőmérsékleten. (mikroszkóp alatt még másfél óra után is vígan mozgolódnak a spermiumok)

másik példa a Boris Beckeres történet, amikor a nő tudatosan a magánklinikától pár percre választott éttermet, a wcben kielégítette, majd míg a férfi kiment, elzárta, és elrohant vele a klinikára,ahol beültették neki. a gyermek azóta él és virul.

ne higyjetek el mindent,amit mondanak.

igenis lehetséges, ha jó időben, éppen peteéréskor történik ez meg.

az ismerősömnek is sikerült, befecskendezte, majd másfél órán keresztül felpolcolva tartotta a lábait, a biztosabb hatás elérése érdekében.

csak hogy említsem még Roberto Carlos magyar kisfiát is, a férfi esküdni mert volna, hogy védekeztek 100%osan, vajon hogy történt akkor meg,hogy a nő azóta is több mint tíz millió forint gyerektartást kap havonta? :)

más kérdés, hogy ha valaki a párja tudta nélkül csinálja ezt, akkor hogy számol el a lelkiismeretével, de nyilván ezeket a nőket kárpótolja az a pénz, amit kapnak a gyerekért és így könnyen elfelejtik, hogy mit is tettek.

2013. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

azoknak, akik még mindig nem hiszik el, hogy létezik:



[link]

2013. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
33%
Persze mert majd egy pletyka újságnak hiszek, a világvégét is megjosoltak mégis itt vagyunk. Ennyire ne legyél már naiv.
2013. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:

talán, ha értelmezni is tudnád, amit olvasol, megértenéd, hogy nem csak pletykáról van szó, hanem az ismerősömnek is így sikerült.

ha még mindig hihetetlenül hangzik, keress ehhez hasonló kérdést itt az oldalon és máris találsz párat, ahol egyértelműen többen is megírták, hogy nekik így sikerült.

és itt nem pletykáról, hanem tényről van szó, becker perelt is mert szerinte jogtalanul használták fel a spermáját, nyilván ez senkit nem érdekelt.

kedves vagy, hogy hozzászóltál, de ezzel nem igazán segíted sem a kérdezőt, sőt, a beszélgetést sem sikerült továbbvinned, de azért köszönjük. :)

kedves kérdező, várom a fejleményeket!

2013. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
Mi ujsag kedves kerdezo, lett azota a dologbol valami?
2013. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 A kérdező kommentje:
sziasztok!Itt vagyok nem tüntem el... vasárnapra nem várjuk:)
2013. febr. 18. 20:50
 70/104 anonim ***** válasza:

:) Én sem!

Szurkoljunk egymásnak!

2013. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!