Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek úgy, ha a...

Teherbe eshetek úgy, ha a spermát injekciós fecskendővel juttatom a hüvelyembe?

Figyelt kérdés

#234567
2013. jan. 20. 21:47
 51/104 anonim ***** válasza:
37%
Nem olvastam a hozzászólásokat!Ha a párodnak nem lehet gyereke mert gondolom nincs életképes spermiuma, így logikusan hiába fecskendezed be nem fog eljutni nem tudja megtermékenyíteni a petesejtet mert nem életképes.Amúgy steril körülmények és egy katéter segítségével ezt hívják inszeminációnak.Én most 5 napja vagyok túl rajta.Hogy került 600.000ft-ba a lombik??Nekem az inszem kb50000ft úgy hogy egymás követő 3nap mentünk el 150km-re.A ombik annyival drágább hogy hormon kezelése nagyobb dózis és több a gyógyszer de akkor se több 100.000ft-nál.Csináljátok tb. alapon, de mint mondtam ha nem életképes a spermium nem lehet mit kezdeni még fecskendővel sem!Sajnálom, ha viszont más a gond akkor én támogatlak.Én is eléggé el lennék keseredve és minden hülyeséget megcsinálnák mert ott lenne hogy hátha!!Én szurkolok nektek!!!
2013. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 A kérdező kommentje:
600.000-ben benne van a lombik és a férjem műtétje,minden vizsgálat.Nekem csak a gyógyszerem került 150.000-be.Hát ezt donorral tenénnk hisz mint írtam nincs más mód.:(
2013. jan. 21. 09:41
 53/104 anonim ***** válasza:
27%
És honnan kerítesz donort? már megvan?
2013. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
.
2013. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 A kérdező kommentje:
Igen,a párom unokatesttvére fog segíteni.Neki van már gyermeke.
2013. jan. 21. 10:15
 56/104 Mara Acoma ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy nem lehet babád a párodtól. Ha tényleg minden rendben van a donorral és később sem fog harcba szállni a gyerekért, akkor hajrá :) Nekünk sem sikerül két éve a baba, de a párom nem hajlandó elmenni kivizsgáltatni magát. Velem minden rendben van. Most Én is gondolkodom ezen a dolgon, hátha csak annyi a baj, hogy kevés a kiskatona, vagy nem jut elég mélyre stb. Lehet, hogy egy kis rásegítéssel siker lesz, csak még valahogy be kell ezt adagolnom neki.

Szorítok nektek, remélem sikerülni fog a babóca! Majd követem az eseményeket, várom hogy írd meg, mi lett :)

2013. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
Nagyon Drukkolok neked én is!Jelentkezz majd,hogy sikerült-e!Drukk!!!!!
2013. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:

Én is sok sikert kívánok!

Szerintem is megvalósítható a dolog, csak tényleg steril eszközöket szerezzetek be.

Írd majd meg a fejleményeket!

2013. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
Én csak filmben láttam ezt a módszert, de ott sikeres volt. Sok szerencsét nektek is! Várjuk a fejleményeket :)
2013. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 sumergo ***** válasza:
Egy alkalommal másfél órán át szállítottam a meddőségi központba a párom "anyagát", mert nem tudott velem jönni, de lejárt az előző vizsgálat eredménye, és a lombikhoz kellett friss eredmény. semmi gond nem volt vele, ugyanolyan jó lett, mint az előző volt. A lényeg, hogy testmeleg helyen legyen felhasználás előtt! Sok sikert!!
2013. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!