Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 23-a óta nem szedek...

Január 23-a óta nem szedek gyógyszert, de a baba eddig még nem jött össze. Mit csináljak, hogy összejöjjön?

Figyelt kérdés
Már van egy 19 hónapos kislányom, és már nagyon szeretnénk neki kistestvért. 2007. júliusban volt egy vetélésem .
2008. jún. 2. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.nekem 2 vetélésem volt..az szerintem nem donto.amikor én tortem magam hogy osszejojjon nem jott.megfeledkeztem rola egy kicsit és babás maradtam:Dne rágodj egész nap a babán-.és sex után tegyél párnát a feneked alá.nekem bevált.:D
2008. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a doki a gyógyszer abba hagyása után azt mondta hogy várjak 3-4 hónapot (nálad ez már megvolt) és ha nem lesz addig baba akkor megnézi, hogy van-e peteérésem, vagy esetleg még a hormonok nem álltak helyre. szóval azt javasolta menjek vissza hozzá 3-4 hónap után és meg mondja hogy mi a gond. ha semmi akkor csak probálkozás tovább, de ha esetleg peteérési probléma van akkor segít.
2008. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is január végén hagytam abba, és még nem vagyok babás. Nekem nem volt peteérésem, nem is jött meg ezért áprilisban. Májusban szedtem norcolutot, hogy megjöjjön. Az első 10 napos szedés után megjött, a második után holnap kellene. Remélem nem fog:) A hőm 36,9, meg szurkálást is érzek. Szerintem neked sincs peteérésed. Menj el dokihoz. És sok sikert:)
2008. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!