Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk! A fogamzásgá...

Babát szeretnénk! A fogamzásgátlómat (dienille) már kb másfél hónapja nem szedem. Szerintetek mennyit kell várnunk, hogy összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
3-6 hónap.
2011. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egyén függő. Van aki rögtön teherbe esik, van aki 1 év múlva, van aki még később.

Barátnőm fél évre rá esett teherbe, de szedett gyógynövényes bigyókat is, mivel a gyógyszer abbahagyás után alulműködtek a petefészkei.

2011. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem ezt így nem lehet megmondani.

van akinek szinte elsőre össze jön, van aki évekig próbálkozik.

Ismerősünknek az első baba rögtön sikerült, 2év próbálkozás után végre teherbe esett ismét.


22L

2011. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem. Az abbahagyás után 3 hónapig óvszerrel kell védekezni, nekem ezt doki mondta. Közben el kell kezdeni terhesvitamint szedni.
2011. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen én is így gondoltam, hogy biztos lesz 3-6 hónap is :(

Amióta megbeszéltük, hogy belevágunk alig várom, hogy állapotos legyek :))

2011. jan. 3. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 8 hónapba telt, igaz, soha nem figyeltük a középidőt vagy az ovulációt.


Hajrá :)

2011. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeptember elején hagytam abba a gyógyszert és utána már nem védekeztünk,dec. 31-én pozit teszteltem.Úgyhogy szerintem mindent bele.De mindenkinél máshogy van,van akinek előbb, van akinek később jön össze.Sok sikert!!:))
2011. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!