Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák vagy anyukák válaszát...

Kismamák vagy anyukák válaszát várnám első sorban? Kérlek még estig nézzétek meg a kérdésem!?

Figyelt kérdés
3-4 nap késéssel megjött a menzeszem,de 5 nap helyett 2 napig tartott!mindennap hányingerem van,ma pl.reggel volt ébredés után 10-20 perccel,meg most (7 óra)!mindig éhesnek érzem magam,és nem tudom mire véljem a tüneteket!dokihoz még nem akarok menni mert ha baba van várok!a tesztekben nem hiszek mert nagyon sok becsapott:S szerintetek van baba?
2013. jan. 10. 19:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat,de attól h.valaki vérzik nem jelent gondot,mi van azokkal akik végig véreznek,mert a testük emlékezteti magát?nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!!!!
2013. jan. 13. 16:25
 12/13 anonim ***** válasza:
te dolgod mi csak tanácsot adtunk...de hányan vannak akik vérezgettek és elvetéltek...oké h a nem jó a legrosszabbra gondolni de jobb félni mint megijedni...ha meg már van lehetőséged miért ne használnád ki...de persze ez a te döntésed még mindig nem tudom miért kellett így felkapni a vizet....
2013. jan. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

sikerült megcsinálnod a tesztet? :)


Persze, vannak akik véreznek a terhességük alatt, de hidd el, nem az a normális! Szóval ezzel ne nyugtasd magad, mert a végén baj lehet belőle.

Optimista ember vagyok, tehát nem szoktam rögtön a legrosszabbra gondolni, csak jótanácsként írtam a fentieket, kérlek ne vedd tolakodásnak, vagy kioktatásnak.


Drukkolok hogy + legyen a teszted!!!

2013. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!