Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák vagy anyukák válaszát...

Kismamák vagy anyukák válaszát várnám első sorban? Kérlek még estig nézzétek meg a kérdésem!?

Figyelt kérdés
3-4 nap késéssel megjött a menzeszem,de 5 nap helyett 2 napig tartott!mindennap hányingerem van,ma pl.reggel volt ébredés után 10-20 perccel,meg most (7 óra)!mindig éhesnek érzem magam,és nem tudom mire véljem a tüneteket!dokihoz még nem akarok menni mert ha baba van várok!a tesztekben nem hiszek mert nagyon sok becsapott:S szerintetek van baba?
2013. jan. 10. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csinálnék egy tesztet .

Nálam mind a 3 terheségnél megjött de nem volt olyan erős, inkább rózsaszines volt . Éhes voltam mindig .

Lehet baba

2013. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt még olyan, hogy rövidebb volt a mensid, akkor jó esélyed van.

Megy a drukk, majd írd meg mi lett:) Bár a helyedben én ellőnék egy tesztet:)


Kétlányos 23hkm.

2013. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a teszt mutatná meg... Drukkolok!!! ++++
2013. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj tesztet. Mert nekem a doki azt mondta hogy ha 3napnál kevesebb ideig tart akkor még előfordulhat a terhesség. Főleg ha van rá esély is.
2013. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
megszakítást alkalmazunk májusban akartunk bele vágni a babóba,de lehet most akar jönni:)
2013. jan. 10. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha orvoshoz nem akarsz menni a tesztekben meg nem bízol ami szerintem irtó nagy hülyeség hiszen eltelt már annyi idő h mutassa amit kell...Itt senki nem mondja majd meg neked tutira esetleg tippekre...ezek lehetnek terhességi tünetek is de lehet csak beképzeled...sokszor estem én is ebbe a hibába amikor már nagyon akartuk...felesleges a tüneteket keresned mert könnyen bebeszéli magának az ember...inkább a tesztet csináld meg reggeli pisiből hidd el azt fogja mutatni amit kell...:)
2013. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért is fontos lenne, hogy megcsináld azt a tesztet, mert ha pozitívot mutat, akkor nem teljesen normális, hogy mégis megjött! Lehet, hogy segítségre lesz szükséged a terhességed támogatásához.

Bár saját tapasztalatból mondom tényleg képes az ember beképzelni dolgokat. Ezt most a hányingerre értem.

Én mikor terhes lettem, kb. a 6. 7. hétig szuperül voltam, semmi terhestünetem nem volt. Utána kezdődött az émelygés, hányinger. (szerencsére hányni nem hánytam - és remélem most már nem is fogok :))

Szóval hajrá, drukkolok hogy + legyen! Csak bátran!

12+6 hkm

2013. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20:16-nak igaza van. A terhesség idején jelentkező menstruációs, vagy bármilyen vérzés nem normális dolog, még akkor sem, ha nem okoz vetélést. Ha másért nem, ezért tesztelned kéne, hogy tudd mi a helyzet, és aztán az orvos eldönthesse, hogy mi a teendő.
2013. jan. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm hétfőn tsztelek és irok_)
2013. jan. 12. 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem várnék addig. Igazuk van az előttem szólóaknak ha véreztél és terhes vagy jobb minél előbb orvoshoz fordulnod. Nemh csinálnál gyorsan egy tesztet semeddig sem tart és legalább tudnád mi a helyzet.
2013. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!