Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm teherbe eshetett?

Barátnőm teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel két hete feküdtünk le, de az volt az első is. Védekeztünk is, és orgazmus előtt ki is húztam, és most elég ideges vagyok mert szerinte terhes lett. 28.-a és 10.-e között kell neki megjönni(még van 5 nap addig), és most fájlalja az alhasát és azt mondja hogy : Egy nő meg érzhi ha terhes, és én ezt érzem. Szóval nem tudom.. Szerintetek?

2013. jan. 5. 23:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Remélem így van!
2013. jan. 6. 00:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon dícséretes, hogy ennyire felelősen gondolkodtok. Nem valószínű, hogy teherbe esett volna, de a teszt úgyis megmondja. Elég akkor aggódni, ha már késik neki legalább egy hete.

Ha a gumit kevésnek tartjátok, lehet a patikákban kapni spermicid szereket, fogamzásgátló hatású hüvelykrémeket, azzal egészítsétek ki. Síkosító helyett is jó.

2013. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sokat segítettetek! (:

2013. jan. 6. 01:14
 14/14 anonim ***** válasza:

és akkor se ijedjetek meg, ha nem jön meg neki rendesen, hiszen még fiatal, lehet nem állt be a mensese

ha nagyon aggódsz, 700 HUF-ért már lehet tesztet kapni, ha 10.-én nem jön meg, vegyél neki egyet

a barátnőd meg lehetne kicsit tájékozottabb, szerencsés, hogy ennyire odafigyelő barátja van:)

2013. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!