Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm teherbe eshetett?

Barátnőm teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel két hete feküdtünk le, de az volt az első is. Védekeztünk is, és orgazmus előtt ki is húztam, és most elég ideges vagyok mert szerinte terhes lett. 28.-a és 10.-e között kell neki megjönni(még van 5 nap addig), és most fájlalja az alhasát és azt mondja hogy : Egy nő meg érzhi ha terhes, és én ezt érzem. Szóval nem tudom.. Szerintetek?

2013. jan. 5. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mivel védekeztetek?
2013. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztetek?
2013. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
gumival
2013. jan. 5. 23:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha végig fent volt és nem szakadt ki a gumi akkor nem terhes.
2013. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Végig fent volt. Kétszer feküdtünk le az nap, este és reggel, de csak reggel volt orgazmus.. Elsőnek egyszer le cseréltük a gumit mert le ment róla a sikosító, és mivel szűz volt fájt neki. Másodjára volt orgazmus de még előtte ki húztam.
2013. jan. 5. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

XD

Azt hogy szűz volt említhetted volna korábban is. :D

Nem terhes, vagyis gyakorlatilag nincs rá esély, hogy tőled terhes :P

Amúgy a guminak nem pont az a lényege, hogy elmehess benne? :P

2013. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sztrecskó ***** válasza:
Normális hogy fáj neki. Nekem is más volt az első után a menzeszem. De nem terhes. Amúgy csináljon meg egy tesztet. Az a biztos.
2013. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. a szikla fele le esett a szívemről.. :D
2013. jan. 5. 23:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként de, ez a lényege a guminak. De nem akarom meg adni a legkisebb esélyt se arra, hogy teherbe essen. Csak most nagyon fel idegesített ezzel, mert 16 évesen nem akarok gyereket, de inkább az zavar, hogy az ő életét tenném tönkre vele.
2013. jan. 5. 23:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Végre, valaki, aki úgy teszi fel ezt a kérdést, hogy normálisan védekezett! Szerintem nem terhes, nem kell ennyire aggódni. Lehet, hogy ő is fél, és már bebeszélte magának, azért érez ilyeneket. Meg gondolom, ez egy nagy esemény volt, lehet, hogy hatott a hormonháztartására.
2013. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!