Zsyke kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
4.-én együtt voltam a férjemmel, gyógyszert szedek, jövőhéten hétfőn fogy el, péntek körül szoktam megbetegedni.de utánna már nem szeretnék szedni.terhes lehetek a tegnapi együttléttől? még szeretnék egy hónapot várni.
2013. jan. 5. 09:38
 1/7 Presy válasza:
0%
nem igazán a fogamzásgátló egy jó ideig tán 6 7 hónapig szervezetben van, legközelebb azé óvatosan. Jah és ha terhes akarsz lenni várj pár hónapot legalább 5 6 ot mig kiürül a szervezeted persze ez függ attól is mióta szeded.
2013. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha még szeded nem lehetsz terhes. Amint abbahagyod, aznaptól teherbe eshetsz, a babának nem lesz tőle semmi baja, nem kell fél évet várni...
2013. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 1 nap alatt kiürül a szervezetből. Orvos mondta.
2013. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha még szeded a gyógyszert valószínűleg nem esel teherbe! Mi az, hogy péntek körül szoktál megbetegedni? Miért nem lehet normálisan fogalmazni?
2013. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hétfőn fogy el, általában pénteken vagy szombaton szoktam megbetegedni, amúgy június óta szedem a gyógyszert.

szeretném most abbahagyni,mert szeretnénk babát.de szeretnénk még egy pár hónapot várni, hogy biztosra kiürüljön a gyógyszer, de tegnap nem védekeztünk máshogyan (bár még szedem hétfőig a gyógyszert), szóval elvileg akkor védekeztünk, és nem is gondolom hogy terhes lehetek, csak azért tettem fel a kérdést, hogy megerősítést kapjak

2013. jan. 5. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A megbetegedés, az neked a menstruáció?? Az nem betegség, miért betegségnek hívod? Hány éves vagy?
2013. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen a menstuáció (szokták igy mondani, hogy megbetegedés) 25 éves vagyok, de nem hiszem, hogy a korom a lényeg
2013. jan. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!