Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes, ugye?

Nem lehetek terhes, ugye?

Figyelt kérdés

Vagy 8x-10x szexeltem védekezés nélkül egy pasival, ma megjött a menstruációm, nem késett egy napot se.

Ezekszerint nem lehetek terhes, ugye ? Nem akarok az lenni,egyáltalán!

Köszönöm előre is


2013. jan. 5. 07:42
 1/9 petera6 ***** válasza:
100%
Szerintem a biztonság kedvéért csinálj egy tesztet. Ha negatív, akkor azért tényleg elég biztos, hogy nem vagy terhes. És a jövőben védekezz, ha nem szeretnél még gyereket.
2013. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy 8x-10x szexeltem védekezés nélkül"--------->Nem akarok az lenni,egyáltalán!


hát kiasnyám....

2013. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
így valószínű hogy nem leszel terhes, pont ez a legmegfelelőbb védekezési módszer. még nem is az hogy egyszer kimaradt a védekezés oké, megesik, de 8X-10X....
2013. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy hülyeség volt,többet nem csinálom védekezés nélkül!


de azért a kérdésre válaszoljatok,mert most az a lényeg....

2013. jan. 5. 07:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a szexsorozat pár nappal a menzeszed elött volt, akkor lehetsz terhes, annak ellenére, hogy megjött. A sezx után két hétre érdemes tesztelni.
2013. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért én nem zárnám ki elsőre , hogy nem vagy terhes. Megvárnám a következő ciklus végét is, és ha akkor is megjön időre, akkor jobb eséllyel kizárható. Létezik késői beágyazódás, menstruáció terhesség ideje alatt, stb. Kettőt várnék azért. Túl sok esélyt adtál arra, hogy megtörténjen.

Hogy a jövőben védekezni fogsz, mert felfogtad, hogy hülyeség volt.. én személy szerint kétlem. Felháborít és egyben elszomorít, hogy van, aki ezt ilyen lazán tudja kezelni. Pedig ennél fontosabb dolog nincs is az életben. Egy másik ember élete. Azt remélné az ember, hogy aki ide eljut, és nem egyszer, hanem 8-10x, annak leesik, mit tesz! Ha csak aktusonként 5 percet számolok (és akkor nem volt valami csúcs), akkor is közel egy órát nem jutott eszedbe, hogy egy másik ember életével szórakozol, aki ráadásul nem kérte, hogy legyen? Miért nem gondolkozik közben, aki ilyet tesz? Ráadásul nem egy stabil kapcsolatban, hanem 'egy pasival'. Nem az alkalmi szex a probléma, nem az, hogy élvezed az életet, hanem az, hogy a tükörbe tudsz nézni ezek után, és végül örülsz, hogy nem sikerült be a gyerek!

2013. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ugyanannyi a vérzésed mint máskor és addig is tart akkor kizárt a terhesség de ha nem bizonytalan vagy akkor csinálj tesztet ha abban se bízol akkor orvos.
2013. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na Én már nem osztom az észt, előttem megtették!

Megkérdezhetem, hogy ezek az aktusok mikor voltak kb? Én is voltam hasonló helyzetben, ismertem a férfit, 1x történt meg a dolog, bevallom nem védekeztünk, de kijelentettem hogy nem szedek gyógyszert, úgyhogy észen legyen, de sajnos a nagy hév közepette elment bennem! Nem lett baba belőle.. Ezt azért írtam le, mert nem éreztem magam hibásnak, és nem feltétlen kell lehurrogni valakit úgy, hogy nem ismerjük a storiját teljesen.

2013. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megtermékenyülés után még több alkalommal is lehet vérzésed, nem túl gyakori, de megesik.
2013. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!