Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negatív terhességi teszt...

2 negatív terhességi teszt ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9 napja késik a menstruációm, ezért csináltam már kettő tesztet (2 nap különbséggel, az utolsót tegnap) és mind a kettő negatív lett. Ha terhes lennék már valószínűleg pont 1 hónapos lennék, de nincs semmilyen tünetem és még a tesztek is negatívak. Ennek ellenére lehetek terhes? Vagy mi lehet az oka a késésnek és mit tegyek, ha továbbra is késik?

Előre is köszönöm a hasznos válaszaitokat! :)


2013. jan. 4. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hány napos a ciklusod? Mennyire szabályos? Lehet, hogy később volt a peteérésed, nem félidőben, és azért nem mutatja még a teszt. Milyen érzékenységűt használsz? Elvileg lehetsz terhes, amíg meg nem jön, van remény.
2013. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általában 21 napos a ciklusom és szabályos szokott lenni. Elég érzékeny X-epil tesztcsíkot használtam, mindenki ezt a ajánlotta, mivel állítólag megbízható. :)
2013. jan. 4. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíg bele nem vágtunk, nekem is óramű pontos volt, azóta megbolondult...

Az érzékenységet úgy értem, hogy 10-es, 20-as, 25-ös teszt?

2013. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, elküld vérvételre, lehet magas a prolaktin szinted, akkor is kimarad a menses!
2013. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
25-ös
2013. jan. 4. 15:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Most úgy terevzem, hogy várok még pár napot, maximum csinálok még egy tesztet és elmegyek dokihoz, ha még mindig nincs semmi.
2013. jan. 4. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha tudsz várni, akkor oké, de én biztos vennék egy-két 10-est, és azzal próbálnám meg! A 6. hétig úgysem nagyon lát a doki sem semmit, de ha úgy érzed, persze menj el orvoshoz! (Bár vannak dokik, akik majdhogynem elhajtják a kismamákat, ha idő előtt mennek egy pozitív teszttel...)

Remélem minden rendben lesz veled, majd írj, hogy mi lett!

2013. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor beszerzek egy olyat is. Igazából arra is gyanakszom, hogy a stressz miatt késik, mert az utóbbi időben elég sok problémám volt. De remélem azért lassan kiderül, hogy mi is az oka, de remélem baba. :)
2013. jan. 4. 15:54
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én dettó így voltam az első gyerkőcömnél. :) Késett a mensim, nega tesztek, zéró tünet...... 8 hetes kismama voltam kb. mikor 3. teszt kimutatta, de nagyon halványan! Tehát még van remény! Sok sikert! :)
2013. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!