Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Help! Kérlek mondjátokhogy...

Help! Kérlek mondjátokhogy nem vagyok terhes.2 és fél hete történt a beleset. De utánna 2 órávalmár be is vettem az escapellét. és rá két hétre tesz: negatív. Arra 2napra új teszt: negatív!?

Figyelt kérdés
Viszont fáj a fejem, kicsit hányingerem van, de lehet csak azért mert idegeskedem, és a hasam is meg a cicim is mintha feszülnének, de mondo lehet csak bebeszélem magamnak. Nagyon félek már megnyugodtam h 2 teszt után nem lesz semmi. és a testhőm:37 fok de lehet csak náthás leszek, mert kapar a torkom, , , help!?

2012. dec. 13. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészen nagy összegben fogadnék rá, hogy nem vagy terhes. Nyugi!Teszt már kimutatta volna, plusz a tabletta. Ne aggódj tényleg!
2012. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a bíztató szavakat már nagyon szükségem volt rá!!
2012. dec. 13. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószinüleg a tabletta mellékhatása, amit érzel. A terhességet eléggé kizártnak tartom, de ha nagyon ideges vagy, menj el nögyógyászhoz.
2012. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tabletta nagyon magas hormontartalmu keszitmeny azert erzed a mellfeszulest hasonlokat.Nekem egyszer jol be is zavarta a mensim vagy 2 honapra felborult minden.
2012. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!