Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ezek alapján?

Lehetek terhes ezek alapján?

Figyelt kérdés

Férjemmel dec 1-én voltunk együtt és ez volt az első alkalom, h nem védekeztünk, előtte mindig.2 hétre rá jelentkeztek a rosszullétek, hányingerek, aluszékonyság, nagyobb étvágy.3 hét múlva elmentem orvoshoz, aki megvizsgált és szte lehet pici terhesség, de nem biztos, mondta, h vegyek tesztet.Aznap teszteltem, negatív lett (vagyis nagyon-nagyon halvány lett a 2. csík).

Eltelt 4 nap és a teszt egyértelműen pozitív lett, majd másnap a 2. teszt is.Visszamentem az orvoshoz 28-án aki a hüvelyi ultrahang alapján azt mondta nem lát még terhességet, menjek vissza 2 hét múlva.

A leleten ez áll:

TVS: Az anteflecált uterus ap. átmérője 52 mm.

Nyálkahártya vastagsága 16 mm, jelenleg graviditásra utaló jel nem észlelhető.

Bo-i ováriumban egy 18 mm-es sárgatestnek megf. képl. ábr.

Mondta, h a nyálkahártya meg van vastagodva, lehet korán mentem, nem tudja.Azóta erősödnek a tünetek, meg se jött (dec 21-én kellett volna).Szerintetek van rá esély, h baba lesz?



2013. jan. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Van 3 db erősödő pozitív teszted, az orvos pedig azt írta le, amit ilyenkor észlelhetett. Visszahívott 2 héttel későbbre, amikor már biztosabbat fog tudni. Valószínűleg terhes vagy, de az orvos csak azt írhatja le, amiben már ő is biztos.
2013. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem. terhes vagy, csak még korai az UH. ennyi:)

ha dec. 1. után kellett volna mondjuk 10 nappal megjönnie, csak tippelek, mert nem írtad, akkor 28.-án 18 napos terhes voltál, ami nincs három hét, 5-6 héttel szoktak dokihoz menni tudtommal, szóval nyugiiiiiiiiiii

:))))))

2013. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazatok volt, az ultrahangon már volt szívhangja is a picinek:)))

Azért voltam bizonytalan, mert mindkét kisfiammal viszonylag korán mentem orvoshoz és legalább annyit ráírtak a papírra, hogy "petezsáknak gyanús terület" (vagy valami hasonló, rég volt már) :)

Most meg mentem teljesen magabiztosan erre az orvos majdnem hülyének nézős stílusban kérdezte, hogy mikor teszteltem pozitívat mert hát itt semmi nincs...Aztán 2 héttel később meg azt kérdezték ultrahangon, h hogy-hogy nem látott semmit 2 hete a doki, hisz 7 hetes a terhesség, 5 hetesen már észlelhető.Na mindegy, a lényeg, h most nagy az öröm:))

2013. jan. 13. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Az a lényeg, hogy minden rendben van:))
2013. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. jan. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!