Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon azoknak a pároknak is...

Vajon azoknak a pároknak is "összejöhet" a baba, akik nem sexelnek "túl sűrűn"?

Figyelt kérdés
Elég ha figyelem a peteérést és megpróbáljuk elcsípni?Ha kifejezetten csak ezeken vagy ezen a napon vagyunk együtt??
2013. jan. 4. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerőseink azt állítják, összesen 2x voltak együtt az elmúlt 4 évben (nem túl jó a házaséletük). 2 gyermekük született (abból a két alkalomból). :-)
2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azta...hát ez nem semmi, ha valóban így van....akkor van remény:-)Köszönöm!
2013. jan. 4. 20:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is jöttem példának, mi a párommal abban a hónapban amikor megfogant a babánk, összesen 3-szor voltunk együtt:) (zűrös volt a hónapunk, mindketten iszonyú sokat dolgoztunk, esténként csak beájultunk az ágyba)
2013. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok nekem....sokat segít, hogy ezzel nem vagyunk egyedül....remélem hamarosan sikerül!
2013. jan. 5. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!