Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon azoknak a pároknak is...

Vajon azoknak a pároknak is "összejöhet" a baba, akik nem sexelnek "túl sűrűn"?

Figyelt kérdés
Elég ha figyelem a peteérést és megpróbáljuk elcsípni?Ha kifejezetten csak ezeken vagy ezen a napon vagyunk együtt??
2013. jan. 4. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de ki szeretne olyan gyereket akit nemn azért csináltak mert szeretik egymást az emberek.

Èn nem tudnék csak azért együtt lenni a párommal hogy gyereket csináljunk.

2013. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ezt te honnan a fenéből gondolod, hogy mi nem szeretjük egymást??:-)Szeretjük csak ilyen a "beállításunk"
2013. jan. 4. 17:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, sőt vannak olyan dokik, akik nem is javasolják azt, hogy folyton d*gjanak. Bár a nagy számok törvénye alapján gyorsabban összejöhet, ha többet csinálják

mondjuk, szerintem jobb az, ha akkor van együtt két ember, amikor szeretne - ha heti egyszer, akkor annyiszor, ha meg napi kétszer, akkor annyiszor

2013. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
össze simán.elvileg egy gyerekhez csak egyszer kell szexelni.Nem 5-6 alkalomból jön össze Egy gyerek:)Nem puzzle.
2013. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Élő példa vagyok. Szeretem a férjemet, ezért is vállaltuk a babát, de nem mindenkinek van szüksége heti 3-6 együttlétre.

Az ominózus hónapban a munkánkból adódóan is, csak kétszer sikerült együtt lennünk a férjemmel. Nem figyeltem, de peteérés környéke lehetett. Következő hónap elején már pozitív volt a tesztem.

Szóval igen, összejöhet azoknak is. :)

2013. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor a lányunkat összehoztuk,"sokat" szexeltünk.Amikor a fiunkat összehoztuk 1X voltunk együtt abban a hónapban.
2013. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
persze h össze,mi havonta 4-5alkalommal voltunk/vagyunk együtt álltalában és 6hónap próbálkozás után lett pozitiv a teszt:) imádjuk egymást a párommal,de mind a ketten ennyit igénylünk.sok sikert a baba projekthez :) 31hkm
2013. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát és a jókívánságokat is!Boldog babavárást kívánok!
2013. jan. 4. 18:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet hülyén hangzik, de mi "csak" a baba miatt voltunk együtt peteérés körül. Előtte és utána napokban is. Amikor meg nem volt peteérés akkor simán szerettük egymást.

Mi mind a ketten meghoztuk ezt az "áldozatot". Lehet, hogy sokan szánalmasnak tartják, de egy vetélés és lassan másfél év próbálkozás után nem tudtunk más megoldást.

2013. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi abban a hónapban, mikor összejött a baba, kétszer voltunk együtt! Többször szoktunk együtt lenni, ez egy kivételes hónap volt, mert mind a ketten betegek voltunk, és utána pedig kötelező túlórák miatt túl későn estünk haza, így csak összebújni és elaludni volt energiánk. Szóval elég kétszer, de jókor. :D
2013. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!