Összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
Május 3-án vettem be az utolsó fogamzásgátlót, május 6-án jött meg. Ebben a hónapban (május) lehetek e terhes, ha majdnem minden nap együtt voltam a párommal és úgy néz ki a peteérésre számított napon is együtt tudunk lenni! Két és fél évig szedtem a gyógyszert.
2012. máj. 17. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

előfordulhat hogy össze jött de ne várj csodát!

a hormonoknak ki kell ürülnie a szervezetedből, ez kb 2-3 hónap.

Mi is próbálkoztunk tabi abbahagyás után folyamatosan mégis csak 5 hónappal utána sikerült a baba.

2012. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges!
2012. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ürül ki ilyen gyorsan a bogyó ennyi év szedés után.Örülj neki,ha nem kavarja meg a ciklusodat majd egyáltalán.Én 1,5évet szedtem a gyenge Lyndinette 20at,abbahagytam fél évig megjött rendesen a 34napos ciklusaim szerint,aztán gondolt egyet és úgy átvarriált mindent,hogy 3-4heteket késett a 34naphoz képest.Összesen 1év volt mig helyrejött nekem,és aztán a baba azonnal össze is jött 2x-i nem védekezésre tervezés nélkül.
2012. máj. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok, én 3-om évig szedtem fogamzásgátlót,most hagytam abba és reménykedek hogy összejöt a baba. Nagyon sok választ elolvastam már,mindenkinek más a véleménye.Szerintem reménykedjünk és várjuk meg mindketten hogy megjön-e. Én szorítok neked :)
2012. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na igen, a remény hal meg utoljára!

Én is sokmindent olvastam már itt is és máshol is. Ez is mind egyénfüggő! Én úgy tudom azért kell megvárni gyógyszerszedés után a 3 hónapot hogy a ciklus rendeződjön és a méhnyálkahártya visszavastagodjon, nem peddig a gyógyszerkiürülés miatt. Mert ha nem ürülne ki, akkor nem kéne naponta szedni, ill. ha kimaradt 1 szem akkor kiegészítő fogamzásgátlást használni!

2012. máj. 21. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
így van,ahogy mondod :)
2012. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!