Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermás ujjal belenyúlt a...

Spermás ujjal belenyúlt a hüvelyembe. Lehetek terhes? Félek.

Figyelt kérdés
Bele is nyúlt a spermájába ami a hasamon volt, maj pár perc múlva megujjazott. Igaz, hogy nem rögtön, mert simogatott elötte meg hemperegtünk kicsit, de félek, hogy ezek ellenére terhes lehetek az ujján lévő spermátol. SEGITSETEK!!(ja a mensimnek 3 hét mulva kell megjönnie)
2009. aug. 26. 16:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Lehetsz terhes,csinálj tesztet ha nem jön meg.És ne vedd fel a "kedves válaszolók kedves válaszait"!Minek olvassa,és válaszol az akit idegesít a kérdés???

2009. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Na figyeljetek...UJJTÓL NEM LESZEL TERHES! És ez nem csak a kérdezőnek szól, hanem mindenkinek, akinek kétsége van. A spermiumoknak szüksége van arra a lendületre,amelyet a pénisz ad nekik. Az ujj erre képtelen, maguktól pedig nem kelnek vándorútra a spermiumok...Tehát aggódnod nem kell, egyrészt valóban elpusztultak, ez a 2 óra csak mese, talán 1-2 még életben marad, de ha mind élő lett volna,még akkor sem eshettél volna teherbe. A baba közösülés útján fogan, ez pedig egyáltalán nem minősül annak.
2009. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsót meg tudom cáfolni, ugyanis anyukám hasonló módon, szűzen lett terhes 15 évesen.

A spermiumok nem tudom pontosan, hogy meddig élnek levegőn, de az biztos, hogy egyszer tinédzser koromban az akkori barátommal mikroszkóp alatt nézegettük őket vagy fél óráig, és mozogtak elég elevenen (tudom, vicces, de érdekes volt!).

2009. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%
A szűz terhesség nem jelenti az ujjtól való teherbeesést, a szűzhártya gyakran nem szakad át az első együttlétek alkalmával, mivel ilyenkor óvatosak az illető párok, amely teljesen érthető és okos döntés, így előfordulhat, de ujjtól, butaság...Amikor még anno gyakorlaton voltam, maximum 3 perc volt az élettartamuk, a túlélők pedig nulla mozgással rendelkeztek, tehát ebből a szempontból már szinte élők sem voltak, tehát én hiszek annak amit láttam, persze nem állítom, hogy hazudsz szó sem róla, csak én ilyen, amit én is láttam :)
2009. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%
Minek nyúlt bele? Fura szitu de sztem is elhalt már.
2009. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
93%
20:55 vagyok, anyukám esetében nem volt szex, csak petting. Abban biztos vagyok, hogy nagyon ritka az ilyen eset. De nem lehetetlen.
2009. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
69%

Elpusztultak a levegőn?

A spermák hosszú ideig életképesek. Szerintem lehetsz terhes.

2009. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Jah persze...3 perc alatt elpusztul mi?! hát nem hinném, gondolkodni kéne azoknak, akik ilyen marhaságokat mondanak...!

A sperma szobahőmérsékleten kb 1 óráig marad életképes! De egyébként csak bele kéne gondolni...hogyan tudna a hímivarsejt 3 perc alatt (!) eljutni a petesejthez??? Szerintem sehogy...

Egyébként meg lehetséges a teherbe esés ujjazástól...Egyébként nem egy ilyen sztorit hallottam már, hogy az ujjazástól (spermás ujj) lett terhes...szóval lehetséges!!! Ezt a sok tudatlannak üzenem leginkább!!!

De kedves kérdező nyílván kevesebb az esélye, mintha a pénisze lett volna a hüvelyedben és 17 km/h sebességgel lövelt volna ki! De mondom: LEHETSÉGES! Szóval legközelebb vigyázni kéne...!

2009. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
pf...ennyi ellentétest választ...felkeresek egy nőgyógyászt.
2009. aug. 30. 18:56
 30/31 A kérdező kommentje:
gondoltam megirom. Voltam nődokinál. Aztmondta kicsi rá az esély de, LEHETTEM VOLNA.!! Vigyázzatok nagyon magatokra.
2009. szept. 19. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!