Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermás ujjal belenyúlt a...

Spermás ujjal belenyúlt a hüvelyembe. Lehetek terhes? Félek.

Figyelt kérdés
Bele is nyúlt a spermájába ami a hasamon volt, maj pár perc múlva megujjazott. Igaz, hogy nem rögtön, mert simogatott elötte meg hemperegtünk kicsit, de félek, hogy ezek ellenére terhes lehetek az ujján lévő spermátol. SEGITSETEK!!(ja a mensimnek 3 hét mulva kell megjönnie)
2009. aug. 26. 16:53
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
84%
Benne van a leírtakba hogy eltelt idő...
2009. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumok kb. 2 óráig még eléldegélnek a levegőn. De ha megtörölte, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy, bár elvileg lehetséges.
2009. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
2 órán át??...azthittem csak pár percig
2009. aug. 26. 17:31
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat volt kint a levegőn akkor nem, de miért hisztizel, talán ha gondolkodtatok volna akkor nem lennél ilyen helyzetben!
2009. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
mi az, hogy miért hisztizek? oké, hogy hulyeséget csináltam (amellett, hogy sose csináltam ilyet azelött..sőt azt se tudtam, hogy igy is teherbe lehet esni...) de ha már megtörtént miért ne kérdezhetnék??? és mivel felelősségteljes vagyok, minden téren, meg vagyok ijedve
2009. aug. 26. 17:33
 16/31 A kérdező kommentje:
mmint sose ujjaztak még meg..
2009. aug. 26. 17:34
 17/31 anonim ***** válasza:
77%

Még a hüvely ellenséges, savas környezetében is elélnek a spermiumok minimum fél órát. Ha spermás ujjal ujjazott meg, teherbe eshetsz, akkor is, ha megtörölte az ujját előtte. Gondolom, nem szappannal és meleg vízzel mosott kezet...


Bioszórán biztosan említették, hogy gyerek abból lesz, ha sperma kerül a hüvelybe. Na, nálad pontosan ez történt. Ezek után ostobaságnak tűnik feltenni a kérdést, hogy "spermás ujjal belenyúlt a hüvelyembe, lehetek-e terhes"? Aki nem tudja az elméletet, ne kezdjen bele a gyakorlatba.

2009. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van..egyszerűen nem értem, hogy nem figyeltem erre..annyira el voltam "ájulva" fura volt..meg ujdonság. és csak utánna jutott eszembe h hoppá.. szeretkezni is előszőr ugy szeretnék, hogy a páromnak tudom semmi baja ott, emg felelősségteljesen. 18 éves vagyok de nem adtam pont emiatt (is) oda magam snekinek...és akkor most jön ez és ..:-S áh..
2009. aug. 26. 17:40
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy előjátékkal szokott kezdődni a szerelmeskedés...ezáltal nem spermás ujjal nyúl a puncidba....ezt semmilyen esetben sem mondanám felelősségteljesnek. A sexelni akarsz szedj gyógyszert, ha csak éjszakás kapcsolataid vannak hord magadnál gumit, vagy csak tartsd be a sorrendet...ha az anál sexet is szereted akkor utánna meg ne menj előre mert rengeteg betegséget elkaphatsz! Csak hogy tudd. Ezeket betartod akkor nem leszel terhes és nem leszel állandón beteg.
2009. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem akarunk lefeküdni még egymással. Csak petting. nyali, ujjazás ilyenek.
2009. aug. 26. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!