Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmaton Matruelle terhesvita...

Pharmaton Matruelle terhesvitamin?

Figyelt kérdés

Vettem egy dobozzal, mert a szülészem ezt ajánlotta. A gyógyszertárban is rákérdeztem, hogy ez mennyire jó készítmény a Femibionnal szemben? Ugyanis, én Femibiont szedtem az első gyermekünknél.

Megvoltam vele teljesen elégedve. Viszont a gyógyszertáros azt mondta, hogy ez a Matruelle sokkal jobb az összetételben. Tehát, végül meg is vettem. Nem utolsó sorban ár/érték arányban szerintem egész jó!


Volt, aki már terhesség előtt is szedte ezt a vitamint?


2013. jan. 3. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ezt a vitamint ajánlotta az orvos,szerintem is jó,még omega 3 is van benne,ami fontos! Közben orvost váltottam aki szintén csak javasolni tudta ezt a terhesvitamint.


Összehasonlítottam több terhesviamint is és amúgy a gravidában van a legtöbb minden vitaminból,kivéve az omega 3 ,azt mellé kell szedni mert nincs benne.Második legtöbb vitamin a pharmaton-ban van.

Terhesség előtt is már javasolják a szedését!

2013. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!