Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legoptimálisabb...

Melyik a legoptimálisabb összetevőjű terhesvitamin? Melyik "márkát" szedtétek?

Figyelt kérdés
Vajon ha a szervezet jól fel van töltve vitaminnal és ásványi anyaggal könnyebben összejöhet a baba??Tapasztalatok!
2012. dec. 27. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ladeevit-et szedem. 11 hetes vagyok. :)
2012. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én a Gravidát szedtem,igaz csak miután terhes lettem.

Előtte nem,mert nem tudtam,hogy egy 7en belül a második próbálkozásra összejön a baba:-)

Az Elevitről én speciel nem hallottam jókat,de a sógornőm azt szedi és ő pedig azzal van megelégedve,ők 7 hónapot vártak a babára.

A barátnőm pedig a Femibiont szedte és neki az volt jó.

Szerintem ez változó kinek mi jön be,vagy ki miről hall jót vagy rosszat.

2012. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Femibiont ajánlotta a dokim, azt szedtem végig.
2012. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is Femibiont szedtem, most egy gyönyörű, erős, egészséges, ügyes 8 hónapos kislányom van!
2012. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Még annyit, hogy a Gravidáról azt hallottam, aki azt szedi, nagyon nagy babája lesz. Nem tudom, lehet, hogy hülyeség.
2012. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
A gravida jó és tényleg nagy baba lesz tőle
2012. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Golan Trevize ***** válasza:
0%

Olyan nincs, hogy "legoptimálisabb".


Valami vagy optimális, vagy nem.

[link]

2012. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, nem tudom még hogy melyik lesz, eléggé bizonytalan vagyok, félek attól, hogy nagy lesz a baba a vitamintól.

Utolsó köszönöm, tudok helyesen írni, erre nincs szükségem, keresgess egy másik rovatba.

2012. dec. 27. 11:21
 9/20 Golan Trevize ***** válasza:
Nem is szóltam be a helyesírásodra, pedig csak a kérdésedben van 5 db helyesírási hiba...
2012. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jajjjj, ne mondd már?Kihagyok pár vesszőt, és azonnal nem tudok helyesen írni...hidd el, tudok.Ez van. De te biztosan jobban tudsz. Ezért javasoltam más rovat nézegetését, ott biztosan jobban érzed majd magad.
2012. dec. 27. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!