Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11hét5naposan Lily nevű...

11hét5naposan Lily nevű terhességi teszt kimutatja még a pozitív eredményt vagy már kevés ahhoz a HCG? (Negatívat teszteltem reggel).

Figyelt kérdés
A használati utasításon az van,hogy 25mlU/mLtől mutatja ki.Ma negatívat teszteltem,a legutóbbi mensim múlt vasárnap jött meg,cütörtöktől máig csak barnázás volt.Bocs,voltam ma már itt többször emiatt,meg hülye kérdés,csak nagyon ideges vagyok.Az orvos szerint,ha megjött a mensim,nem vagyok terhes.Megvolt már3-szor is,5napig tartott,de mégse volt olyan sok.Köszönöm,ha válaszoltok.
2009. aug. 23. 18:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, tényleg menj el és kezeltesd magad.

Vagy ülj le egy sötét szobában és gondold már végig az egészet.

Úgy veszélsz magadról mint 11 hetes, a teljesen egyértelmű jeleket átmagyarázod.

Nem vagy terhes.

És a várandós nőknek nem szokott kiesni a foguk. Senkinek nem szokott kiesni a foga, aki gondozza. Nem ismerek egy embert sem akivel ilyen történt volna, se nőt se férfit. Annak szokott a foga kiesni, akinek kezeletlen ínygyulladása van hosszú ideig.


Ha így folytatod, akkor még 9 hónap után is azt fogod magyarázni, hogy lehet hogy terhes vagy, csak a te terhességed 10 hónap, vagy közben az UFÓ-k átállították a naptárt.

Fejezd be a hisztizést!

2009. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Pszichiátert javasolok. Különben nagyot fogsz koppanni 28 hét múlva, amikor nem fog megszületni a kisbabád, mert nincs! Nem vagy terhes, hogy a fenébe nem lehet ezt felfogni? Hány negatív teszt és hány nőgyógyász véleménye kell még hozzá?
2009. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Abból amiket írtál, úgy tűnt nekem, nem akarod a babát. (Bocsánat, ha tévedek) Lehet nem védekeztél vagy hasonló és megrémültél a terhesség gondolatától. Ha ez a helyzet, akkor elmondom, sok minden kell a babához. Valaki évekig a legmegfelelőbb időpontokban próbálkozik, mégsem lesz terhes. Ezek a tesztek ma már nagyon-nagyon megbízhatók. Van amelyik a nemvárt előtt két nappal már halványan jelzi a terhességet. Ha még nem szeretnél babát szep.11-én írass fel fogamzásgátló tablettát. Minden jót neked! Ha babót szeretnél, kevesebb para,élvezetes szerelmeskedés apucival és összejön!
2009. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Biztos igazatok van.Csak1tesztet csináltam,de az is csak kimutatta volna(Lily).Olyan csak nincs talán,hogy az elsö harmad végén,második elején a teszt negatív legyen.
2009. aug. 25. 21:21
 25/26 anonim ***** válasza:
Olyan biztosan nincs. Menzi elmaradásakor még lehet, hogy negatív, de rá 1-2 napra már pozitívat mutatna. Feltéve ha valaki babás. Te megnyugodhatsz, babára semmi nem utal.
2009. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes!!!
2009. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!