Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11hét5naposan Lily nevű...

11hét5naposan Lily nevű terhességi teszt kimutatja még a pozitív eredményt vagy már kevés ahhoz a HCG? (Negatívat teszteltem reggel).

Figyelt kérdés
A használati utasításon az van,hogy 25mlU/mLtől mutatja ki.Ma negatívat teszteltem,a legutóbbi mensim múlt vasárnap jött meg,cütörtöktől máig csak barnázás volt.Bocs,voltam ma már itt többször emiatt,meg hülye kérdés,csak nagyon ideges vagyok.Az orvos szerint,ha megjött a mensim,nem vagyok terhes.Megvolt már3-szor is,5napig tartott,de mégse volt olyan sok.Köszönöm,ha válaszoltok.
2009. aug. 23. 18:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18:34-s vagyok,ha megjött akkor miért csinálod ezt?Én komolyan írtam a pszichiátert,nem bántásként!Mennyi ideje akarsz már babát?Tudod volt 1 ismerősöm,ő nagyon akart terhes lenni és hosszú ideig nem jött neki össze és már annyira el volt keseredve,hogy ha meglátott egy babakocsis nőt,önkéntelenül ment utána...Ezt azért írtam le,hogy nehogy bele ess ebbe!!!!!
2009. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Hogy érted, azt, hogy azt mondta az orvos, hogy megnyugodhatsz? Akkor nem akarsz terhes lenni?

Egyszer szeretkeztél és azóta 3 hónapja parázol, miközben menstruáltál, orvosnál voltál és negatívat teszteltél?


Hogy fogsz te rendszeres nemi életet élni? Ez kész idegösszeomlás.

2009. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
18:34(19:02)esnek:Gondoltam,hogy nem bántásból írtad a pszichiátert,de az a helyzet,hogy az ellenkezöje van nálam,mint az ismerösödnél,sajnálom.Nem azzal van a baj,hogy teherbeeshettem,hanem azzal,hogy nem attól az embertöl akarok gyereket,csak kimaradt a védekezés.
2009. aug. 23. 19:15
 14/26 anonim ***** válasza:
oké ezt értem, de miből gondoltad, hogy 3 hós terhes vagy? a 11hét 5napos megjegyzésed erre utal. A doki is megmondta, h nem vagy terhes, a teszted is negatív. Menstruálsz is, nem marad ki, akkor miért aggódsz? és miért hiszed, h terhes vagy? ezt nem érti senki!
2009. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ekkora időps terhességet orvos NEM TUD ELNÉZNI. Látszik az ultrahagon, szopizza az ujját, izeg-mozog, mindene megvan, és annyi HCG-t termel, hogy hamarabb látszik a tesztcsík, mint a kontrollcsík.


NEM VAGY TERHES.

2009. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:nem most voltam az orvosnál,hanem akkor,mikor még a beágyazódás se történhetett meg.Ezért mondta,várjam meg,hogy megjön-e.
2009. aug. 23. 20:01
 17/26 anonim ***** válasza:
NEM VAGY TERHES FOGD MÁR FEL!
2009. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Utolsónak:felfogtam,csak ne húzd fel magad.
2009. aug. 23. 20:51
 19/26 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy terhes, nem kell félned :):) Biztos vagyok benne. Ha nagyon félsz, hogy esetleg mégis az vagy, és félsz, hogy kicsúszol a 12 hétből, akkor keresd fel a nőgyógyászodat, ő majd rádpillant ultrahangon :) Nameg a teszt ezerszer kimutatta volna már :) Önmagában a menstruáció is kizárja, akárki akármit is mond. :) Nyugodj meg, semmi gond :)
2009. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Kedves21:43as!Reggel elolvastam az üzenetedet,elmentem idöpontot kérni a nögyógyászhoz,de csak szept.11-re tudtak adni.Sajnos tegnap csináltam az elsö tesztet(Lily, negatív lett). Ma este kiesett egy fogam(nagyon félek,mert tudom,hogy a várandós nöknek szokott kiesni foguk).
2009. aug. 24. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!