Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11hét5naposan Lily nevű...

11hét5naposan Lily nevű terhességi teszt kimutatja még a pozitív eredményt vagy már kevés ahhoz a HCG? (Negatívat teszteltem reggel).

Figyelt kérdés
A használati utasításon az van,hogy 25mlU/mLtől mutatja ki.Ma negatívat teszteltem,a legutóbbi mensim múlt vasárnap jött meg,cütörtöktől máig csak barnázás volt.Bocs,voltam ma már itt többször emiatt,meg hülye kérdés,csak nagyon ideges vagyok.Az orvos szerint,ha megjött a mensim,nem vagyok terhes.Megvolt már3-szor is,5napig tartott,de mégse volt olyan sok.Köszönöm,ha válaszoltok.
2009. aug. 23. 18:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nem értem. Minek csinálnál tesztet, ha múlt héten jött meg? és mi ez a 11hét 5nap? Olyan mintha terhes lennél, de ha rendszeresen mensizel, nem vagy az. Vagy azt hiszed babát vársz és azért tesztelsz? De azt miből gondolod? nem értem ne haragudj!
2009. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség 12. hétéig növekedik a HCG mennyisége. Ha háromszor megjött már, a teszt negatív és az orvos szerint sem vagy terhes akkor, akkor ezt fogadd el. (nekem egy hetes késés után olyan határozott csík volt a Lilyn, hogy majd leesett a tesztről)
2009. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Akkor ez még nem számít a 12.hétnek?
2009. aug. 23. 18:28
 4/26 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy terhes vagy? Mit számolgatsz?

Menstruálsz, az orvos azt mondja, hogy nem vagy terhes és negatív a tesz.

Nem értelek.

2009. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Most ezt a kérdést vagy kamuból írtad ki,vagy ha nem,javasolnám a pszichiátert,de sűrgősen!!!!!!!!!
2009. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2009. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Már rég kimutatta volna. Ráadásul gondolj bele, azért van menstruáció, mert leválik a méhfal. Ha beágyazódott volna oda valami, akkor nem lenne menzeszed. Terhesség alatt is lehet vérzés, de én úgy tudom az iszonyat kevés. Egy-két nap, pár cseppel, de öt napig tuti nem tartana. Ráadásul már háromszor megjött. Ha tényleg majd' 12 hetes lennél, lassan a hasadnak is kellene növekednie. Én úgy tudom 3. hónaptól már növekszik (hibajavítás ha nem így van, terhes még nem voltam). Szóval...Jah és nem tudom mikor voltál orvosnál, de ha mondtad neki, hogy terhességre gyanakszol, tuti csinált uh-t vagy vérvételt. Ha ő sem látott semmit, akkor tényleg fogadd el, hogy nem vagy terhes. Ha babát szeretnél, javaslom inkább ciklusokban gondolkodj, mérd a hődet minden reggel, így kb tudni fogod melyik napokon kell " apucival" lenni. Mindenek előtt azonban nyugodj meg és tisztázd le magadban a dolgokat. Minden jót neked!

21 L

2009. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Az nem lehet,hogy a teszt ne mutasson valamit(Ha halványan is a hcg mennyiség csökkenése miatt).
2009. aug. 23. 18:38
 9/26 anonim ***** válasza:
meg gondolj bele, ha voltál dokinál, már ő is jócskán látná. Na ezt jól leírtam, de érted mit akarok ezzel. És nem tudom honnan vetted, hogy majdnem 12hetes vagy. Azt gondolod terhes vagy, mert alig van meg? Fogadd el, hogy nincs baba, de drukkolok, h minél hamarabb összejöjjön:-)
2009. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
18:34-esnek:Voltam orvosnál csak túl hamar.Azt mondta,várjam meg megjön-e.Megjött,és azt mondta,megnyugodtahtok(még meg kérdezte,mikor jött meg és lett vége a mensimnek).
2009. aug. 23. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!