Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki az esélytelenek...

Volt aki az esélytelenek nyugalmával indult inszem vagy lombik után tesztelésre- mert ugyanazokat érezte, mint mensi előtt- mégis kellemes csalódás érte?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm egy spontán ikerterhesség elvetélése, sikertelen inszemek és egy sikertelen első lombik után eléggé félve vágott bele a 2. lombikba...ami ugyan sikeres beültetés volt, de a 8. héten ismét elvetélt az ikrekkel..:-( Így már végképp az esélytelenek nyugalmával indult a 3. lombiknak. Várnia kellett a soronkövetkező mensire, hogy a 3. lombikra elkezdhessék a stimulációt. Csakhogy az a mensi nem jött..:-) Spontán teherbe esett, ma már féléves a csupamosoly kicsilány!
2012. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A 3. inszemináció után éreztem, hogy meg fog jönni, teszteltem egy szép negatívat az inszem után 13 nappal, majd másnap mentem vissza, hogy indítsák a következőt és én már lombikra is be akartam jelentkezni, de a vérvétel kimuatatta a terhességet.
2012. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!