Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik lombikunk lesz...

Harmadik lombikunk lesz Tapolcán! Csatlakozna valaki hozzám?

Figyelt kérdés
A héten lesz a leszívás és a beültetés is...Van még valaki hasonló "cipőben" itt???Várakozunk együtt?Írjatok!!!

2012. dec. 10. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minket is a kedves Tapolcaiak akartak minden áron lombikra küldeni, mert a férjemnél OAT szindrómát diagnosztizáltak, azt mondták esélyünk sincs spontán terhességre!!! Rossz értékekkel 1/10 mozgási aránnyal ez 2008 december elején volt, 2009-ben spontán terhességgel gyermekünk született, majd 2010-ben is spontán terhességgel gyermekünk született, majd mit ad isten most 2012-ben most vagyok 7 hetes spontán terhességgel, ez Tapolca!
2012. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!!!Szívből gratulálok Neked a három spontán terhességhez,bárcsak én is elmondhatnám ezt,de nem....már 3 éve próbálkozunk a babával,spontán,illetve egy éve járunk Tapolcára....én sem ezt az utat szerettem volna,de ez adatott meg...és a sikertelenség ellenére nincs problémám a PRI-sekkel...

Boldog Babavárást,Babázást kívánok neked!!!

2012. dec. 10. 18:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Tapolcára járunk, reménykedve,hogy életünk legszebb karácsonyi ajándékát kapjuk 19-én:) akkor megyünk tesztre! (Pécsi vok , nekünk a teszt itt van, csak a beavatkozások vannak Tapolcán). Első válaszoló gratula Neked, örülj,hogy átélhetted a csodát , és nem kellett ezen úton haladnod,mint jónéhányunknak! Mi öt éve várjuk a mi babánkat,és nagyon örülök,hogy Tapolcára járunk,kedvesek,figyelmesek,és velünk értünk küzdenek! Jómagam már megjártam a hadak útját, két méhenkívüli , az egyik most nyáron, és egy vetélés után mondom ezt, és tudnék más intézetről negatív dolgokat írni,ám nem teszem. Rólam máshol már lemondtak (korai kimerülő petefészkem van ),itt érdekes a lehetetlenből elérték,hogy 3x sikerült! a végkifejletről pedig nem más ,mint a sors , balszerencse tehető felelőssé. Egy szónak is száz a vége, akárhova is járunk,egyért küzdünk, mert igenis fogunk még mi is apró talpacskák után futkorászni:) Kedves kérdező, szorítok Neked nagyon,és kívánom a legszebb ajándékot számotokra!!!
2012. dec. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is több pesti próbálkozás után Tapolcán sikerült végre a baba, aki most 4 hónapos, így nem "várakozom" veled, de remélem, téges sem kerül el a gólya! Csak pozitívan!!!
2012. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves Válaszolók!!!!


Ma megvolt a leszívás,13 petesejt lett,pénteken már meglesz a beülti is.....

2012. dec. 12. 17:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek szuper hírek, drukk nektek nagyon:) azt hiszem,a PRI fórumon olvastam a hozzászólásodat , amit ma írtál:) Írj mindenképp hogy alakultok:) (2.válaszadó vok, aki 19-én megy tesztelni)
2012. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ma volt a petesejt leszívásom,11 lett.Mi bp-en járunk.szombat, vagy hétfő a transzfer.
2012. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves két utolsó Válaszoló!!!Köszönöm!!!


Az Előbbinek pozitív tesztet,az Utolsónak pedig sikeres beültit kívánok!!!(magammal együtt...:)))


Nekem holnap lesz a beültetés....

2012. dec. 13. 14:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nekem szombaton lesz a beülti.Remélem sikerül mindegyikünknek.Nektek hány termékenyült meg?
2012. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A 13 petesejtből végül is 12 lett "jó",7 termékenyült meg,és 6 osztódott....2őt kaptam vissza,4 és 5 sejtesek,a második napon....28án derül ki,akkor kell menni tesztre....


Sok sikert a beültihez Neked is,kedves Utolsó!!!Majd írjál,mi volt!!!

2012. dec. 15. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!