Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikunk lesz. Ki milyen...

Lombikunk lesz. Ki milyen injekciokat kapott és gyogyszereket?

Figyelt kérdés
Az elsö lombikunk lesz,de elötte még egy méhtükrözésem.Én ezeket az injekciokat adom majd be magamnak:Gonapeptyl és gonal F-et,gyogyszereket meg:Prednisolon zitrocin ladeevit ovitrell utro.A gonal F-et nehéz beadni,csak mert az nem elöretöltött azt hiszem.A ladeevit és a prednisolon milyen gyogyszer?A doki elötte még elmondja de azért kiváncsi vagyok.
2012. jan. 17. 15:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Bocsi ha zagyva a kérdésem de van egy honapom felkészülni rá:) Amugy rövid protokoll lesz.Köszönöm!
2012. jan. 17. 15:46
 2/8 anonim ***** válasza:

prednisolon: szteroid, elvileg segít a sikeres lombikhoz

pvitrelle: tüszőrepesztő

utro: progeszteron, leszívás utántól 12. hétig

ladeevit: szerintem az kismamavitamin


amúgy beírod a google-ba kiírja mi micsoda

2012. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A gonal-f előretöltött. Legalábbis nekem saz volt. Azt a legkönnyebb beadni. :-)

Nekem a merional okozott kis gondot, nem is a beadás, hanem a feloldás. Külön volt a tabletta, és külön az oldófolyadék, amit be kellett fecskendezni a tabit tartalmazó üvegcsébe, majd a feloldódott cuccot visszaszívni, tűt cserélni, és úgy beadni.

Elsőre kicsit ijesztő volt, féltem, hogy elrontom, de sikerült. Nagyon büszke voltam magamra. :D

Amúgy az összes szurit könnyű beadni, mert olyan pici tű van hozzájuk, és megtanítják, hogyan add be magadnak.

2012. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grófházy ***** válasza:

szia

én ugyan már írtam privit

De én a gonalt nem tollban kaptam,hanem feloldósan(olcsóbb volt).

A fecsibe az oldófolyadék bele van töltve,és ugyanazzal a folyadékkal kellett két ampullát feloldani,a másik fecsi oldószert meg el lehetett dobni.nekem napi 150mg elég volt.

aztán ugyanúgy badni mint a gonapeptylt.

a képen nem a gonal van ugyan,de a kiszerelés ugyanaz:

[link]


ha bármi kérdésed van írj nyugodtan

2012. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!és kinek hányyadikra sikerült a lombik?
2012. jan. 18. 14:29
 6/8 Manka68 ***** válasza:
Nekünk még nem sikerült, de azért, mert nem tudtak megtapadni az embriók. Eddig három lombikon vagyunk túl, minden alkalommal három embriót kaptam vissza. Márciusra tervezzük a negyediket.
2012. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grófházy ***** válasza:

nekünk a 2.sikerül.2 pöttyös volt az Uh,de mire legközelebb mentünk,már csak egyedül volt :)

de így is boldogok vagyunk,nagyon.

március végére várjuk a hercegnőt,és minden rendben volt eddig

2012. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok!:)
2012. febr. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!