Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok nektek jelent valamit...

Csajok nektek jelent valamit a női megérzés? Lehetséges az h én érzem, h sikerül az első lombikunk?

Figyelt kérdés
Már 5 évvel ezelőtt volt egy megérzésem,h lombikkal lesz babánk és most ott tartunk 2 év baba próbálkozás után,h sajnos természetesen tényleg nem lehet.Mikor a férjem műtötték akkoris éreztem h sikerülni fog a műtét és ugy lett!
2012. nov. 10. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy úgy legyen, de az első elött mindenkit ezt érzi.
2012. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj annyira jó lenne,már 2 éve szenvedünk:í( ílöször ugy volt h nem is lehet közös gyerekünk,vagyis a férjemnek nem lehet,na akkor jött a kiborulás nem adtuk fel.végül férjem megműtőtték és nyertek annyi spermát,hogy 2db lombikra elég.A családomban mindenki azt mondja h ne bizzak így m,ert pofára eshetek,de én tényleg ennyíre bízom ebben.Már olyan régóta várom a babára..
2012. nov. 10. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek, muszáj bízni. Én is így voltam az elsőnél, fel sem merült bennem, hogy nem sikerülhet, de hát tévedtem és még jó párszor, egy idő után már nem is hittem benne.
2012. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy jöjjön be a megérzésed! Hinni kell!!!

Nekünk a harmadik sikerült :)!

2012. nov. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked,hogy bejöjjön a megérzésed! Hol tartasz most? Mikor volt a beültetés? Én mindig megéreztem azt is ,hogy nem sikerült...:(,pedig már 3 beültetésen vagyok túl.
2012. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a pozitív hozzáállás nagyon sokat segít! ha úgy érzed, hogy sikerült, akkor sikerülni is fog. a hit nagyon sokat segít!
2012. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!