Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utáni első nap. Van esély?

Mensi utáni első nap. Van esély?

Figyelt kérdés
Mensi után egy nappal voltunk együtt. Nov. 3-a. Tegnap vajszinű folyásom volt, ma tompa fájdalom van a jobb petefészkemben. Felfáztam, vagy lehet hogy baba?
2012. nov. 8. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem inkább csak most van peteérésed? Mert nekem akkor szokott fájni a petefészkem.
2012. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk így sikerült összehozni a kisfiunkat. Bevallom őszintén nem terveztük még, vagyis szerettünk volna, de az az igazi nagy elhatározás még nem történt meg akkor. Féltünk a felelősségtől. :) Menstruáció elmúlását követő napon bújtunk össze védekezés nélkül, több ilyen eset nem is volt abban a hónapban, szóval kizárásos alapon máskor nem foganhatott. Azóta már a kistestvérkén gondolkodunk. :D Nem kizárt, hogy összejöhetett nektek is, de még nagyon korai ezen törni a fejed, légy egy kicsit türelmesebb...tudom, hogy nehéz. Én semmi különöset nem fedeztem fel magamon. Még a mensi elmaradását sem vettem komolyan, mivel folyamatos erős mindjárt megjön érzésem volt, de szerencsére nem így történt :)
2012. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barnáztam. Lehet meg fog jönni?
2012. nov. 8. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szabályosak a ciklusaid akkor kb. 25-e körül kellene megjönnie. Szóval ez a barnázás lehet beágyazódástól vagy egyéb okból kifolyólag is. Nem tudom mióta tart és milyen erős ez a "maszatolás", de egy nődokit én meglátogatnék a helyedben. Kíváncsi leszek mi lesz a vége, de remélem babó, már ha te is szeretnéd :)
2012. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!