Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Le tudnátok írni nekem, hogy...

Le tudnátok írni nekem, hogy milyen vizsgálatokat kérnek a Kaáli intézetben a lombik előtt? Az "sztk-ás" nőgyógyásztól milyen beutalókat lehet kérni?

Figyelt kérdés
Február végére kaptam időpontot, és addig megpróbálnám összegyűjteni a leleteket. A saját orvosom is fizetős, ezért gondoltam elmegyek az "sztk-ba" megcsináltatni a vizsgálatokat. Láttam itt, hogy belgyógyászati leletek is kellenek, meg aids vizsgálat. Arra milyen orvos ad beutalót, a házi?

2012. dec. 7. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

-rákszűrés Nőgyógyász

-átjárhatósági vizsgálat N

-hormon labor N

-általános labor Háziorvos

-hiv ÁNTSZ fizetős (férjednek is)

-hepatitis H (férjednek is)

-vércsoport H

-igazolás, hogy altatható vagy H


Remélem mindent leírtam!

2012. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem semmi! Átjárhatósági van szerencsére.
2012. dec. 7. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!! az ÁNTSZ-be nem fizetős!! kérni kell beutalót kaáli-ból így ingyenes!!

kérdés::átjárhatósági is kell a lombik előtt?? én úgy tudom nem kell!!

2012. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja ez lemaradt! hüvelykenet is kell!!
2012. dec. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy nem fizetős,de akkor csúszik az egész.

Én inkább úgy mennék,hogy megvan minden eredményem.

A hüvelyváladékot nekem is mondták, meg is csináltattam,de végül nem kérték a Kaáliban.

2012. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én ráérek minden eredményre mert februárra van konzi időpontom!! addig minden meg lesz!! én direkt kikértem milyen vizsgálatok kellenek a kaáli-ba!! hát aki megteheti ,hogy fizet érte az jó !! meg ha sürgős a vizsgálatok!!
2012. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én csak február végén megyek. A hüvelykenetet az sztk-s nőgyógyász megcsinálja? Egyáltalán mit fog szólni, hogy odaállítok életemben először és kérek egy csomó vizsgálatot és beutalót?
2012. dec. 8. 13:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Nektek ki az orvosotok?
2012. dec. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!