Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt. Segít valaki?

Ovu teszt. Segít valaki?

Figyelt kérdés

Szòval a kalkulátor 12.11-re írta az peteérést. Teszteket megcsinàltam. Èn ùgy láttam a tegnapi volt pozi és a mai már negatív. Tegnap voltunk együtt, de jòl értem, hogy a mai együttlét esélyesebb? Koszi a valaszokat!


[link]



2012. dec. 12. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Közben rákerestem,és látom,hogy 5 db-os. :)
2012. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok,hogy sikerüljön! Mi a kis tesóval próbálkozunk már 5 hónapja és ahogy látom te is eléggé rá vagy görcsölve a babára.Persze nem rosszból írom csak a mondataidból nekem úgy jön le,hogy inkább csak a baba miatt vagy együtt a pároddal.
2012. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen 5 db-os. :-) szurkolok Nektek is. Nálam azért görcsös, mert nincs meg gyerkőc. 11 éve volt 8hetesen missed. Ab. Nem fejlődött a baba:(((

Azòta pár spontán vetélés. Sajna ez nálunk örökletes...

Szedem az E vitamint is. 31 évesen persze, hogy picit rágörcsölök :-)


Most talán sikerűl. Bàr pròbalok tudatosan cselekedni :-)

2012. dec. 13. 16:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a vetéléseket :( Nekem van egy 2 évesem előtte nekem is volt vetélésem. Drukkolok nektek,hogy sikerüljön.Azért írtam a görcsölést,mert én is ugyan ebben a cipőben járok és sokan azt mondják,hogy ezért nem fog sikerülni :(( Így voltam az előzővel is mikor mondta a dokim,hogy cisztám van és,hogy addig mondjak le a terhességről,mert amíg van ciszta addig nem esek teherbe.Le is mondtam róla......2 hét múlva azzal hívtam,hogy pozitív a tesztem :D Szóval valami csak van ebbe a görcsölésbe. Most valahogy nem tudok nem rá görcsölni.
2012. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ezzel Èn is így vagyok! Könnyű ugyebár mondani. :D

Neked volt már peteérésed? Mikorra nem várod? Kösz, h tartod bennem a lelket! :-)

2012. dec. 13. 18:02
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen volt, nekem sajna tegnap reggel megjött :( Na de majd most sikerül :)) De amúgy a pozitív teszt utáni napokban is legyetek együtt amikor jól esik.
2012. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ohhhh, sajnálom :(


Tudom mit erzel. Miota probalkoztok? Tiszta kesz vagyok megint annyi ismerosom terhes. Nem haragszom erte, de olyan irigy vagyok rajuk! Szerinted ez normalis?

2012. dec. 14. 21:57
 18/19 anonim ***** válasza:
5 hónapja próbálkozunk :( Köszi az együttérzést! Azt nem tudom,hogy normális e,de én is így érzek.Persze tudom,hogy nekem könnyebb mert már van 1,de attól még én is nagyon akarom és irigykedem ha meglátok egy kismamát.Ti mióta próbálkoztok?
2012. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kisebb kihagyásokkal pár hònapja. Olyan igazsagtalan. Aki nem akar az teherbe esik es eldogja a gyermeket... Na fel a fejjel. Egyszer sikerűl!
2012. dec. 15. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!