Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt. Segít valaki?

Ovu teszt. Segít valaki?

Figyelt kérdés

Szòval a kalkulátor 12.11-re írta az peteérést. Teszteket megcsinàltam. Èn ùgy láttam a tegnapi volt pozi és a mai már negatív. Tegnap voltunk együtt, de jòl értem, hogy a mai együttlét esélyesebb? Koszi a valaszokat!


[link]



2012. dec. 12. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége 1 napnak. Valóban úgy van, hogy a teszt által kimutatott hormon indítja a peteérést, ami kb. 24 órán belül történik meg. Szóval ha tegnap volt +, ma érik.
2012. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor, ha jòl értem ma is legyünk együtt?
2012. dec. 12. 18:46
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem a mai pozi és legyetek ma is együtt nekem is ugy sikerült:)
2012. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ha lehetőségetek van meg persze kedvetek,legyetek ma is együtt de szerintem ez igy is esélyes,szoritok hogy sikerüljön


15+1hkm

2012. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát persze, sőt akár holnap is :)
2012. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha tegnap együtt voltatok, akkor a mai egyáltalán nem esélyesebb. Az ovu a pozitív utáni első negatív napon következik be, és mivel ez ma van, feltehetőleg a hajnali órákban már megvolt az ovud, és ha minden jól ment, a tegnapi kiskatonák egyike célba ért. Tehát szerintem a mai együttlétnek már nincs jelentősége, lehet fel sem érnének már időben. Persze ha van kedvetek hozzá legyetek együtt, de a teherbeesés szempontjából nem tartom fontosnak.
2012. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit tanácstalan vok, mert sok helyen azt írtàk amikor pozitív nem akkor kell együtt lenni, hanem utànna!? Na majd meglátjuk...:-)
2012. dec. 12. 19:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem akkor is van esélyetek,ha ma már nem lesztek együtt.A "kiskatonák" 2-3 napig is életképesek...Persze,ha van hozzá kedvetek,akkor hajrá!:)Egyébként megkérdezhetem,hogy milyen fajta az az ovuteszt,amit használsz?
2012. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Facelle teszt. Rossman ban vettem 2500 ft. Nagyon megbizhato szerintem :-) nálam mindig pontosan mutatta. Ez a masodik honap.
2012. dec. 12. 21:16
 10/19 anonim ***** válasza:
És hány darab 2500 Ft?
2012. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!