Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, néha hányinger...

Mellfeszülés, néha hányinger és/vagy gyomorégés, haspuffadás, bizonyos dolgok nem kívánása, magas hőmérséklet, mindez már hetek óta. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyetlen Gabriel tesztem lett nagyon halvány pozitív másfél hete, azóta más tesztekkel zsinórban negatív eredmények...

Most ilyenkor mi van? Próbáljak még egy Gabrielt? Érdemes?



2012. dec. 12. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!

Lehet volt baba, de felszívódott...

2012. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy Gabrielles tesztet és ha az is negativ akkor menj dokihoz.
2012. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már, de elrendezett kb annyival, hogy menjek vissza, ha van egyértelmű pozitívom. Uh-t nem csinált. Ma mentem háziorvoshoz beutalóért vérvételre.
2012. dec. 12. 15:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 12. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik orvoshoz próbálj meg elmenni, ugyanis, a vérvételen a HCG lehet már alacsonyabb, de UH-val esetleg lehet észrevenni valamit, ami miatt beavatkozásra lesz szükség. Persze, a vérvétel is jó ötlet, kell is. De az UH is.
2012. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!