Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet a hőmérséklet...

Mit jelenthet a hőmérséklet csökkenésem? 36.2 és 36.4 között szokott lenni a hőm, ma reggel 35.8-at mértem, mi lehet az oka? Vagy ne törődjek vele?

Figyelt kérdés
A ciklusom 42. napjában járok, 1hete teszteltem negatívat, tehát terhes nem vagyok. Peteérésem, ovum nem volt még ebben a ciklusban (előzőekben nem tudom, hogy volt-e,mert 1 hónapja hőmérőzök csak). Gyógyszert márciusban hagytam abba.
2012. okt. 17. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mesi előtt állsz? Ha igen akkor azt, hogy meg fog jönni
2012. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel 42.nap így lehet. Nem tudok pontosat, az a helyzet, mert eléggé össze-vissza vannak a ciklusaim. Ha mensi jele, akkor már csak pár nap, és meg fog jönni? Vagy még annyi se? Csak mensitől lehet? Úgy hallottam,hogy ovunál először csökken a hő, majd megemelkedik,ez így igaz lehet?
2012. okt. 17. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
igen valóban van, hogy ovu után pár nappal kicsit! lecsökken majd újra fel, de ahhoz pontosan kell tudni az ovu napját.Így ha még nem volt uvod lehet az is, de lehet, hogy ez most ebben a ciklusban kimaradt és egyből jön a mensi.
2012. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem...

Nem is jött meg, terhes sem vagyok..azt hiszem még várok pár napot, ha semmi, akkor megkeresem a nőgyógyászomat. Köszi a válaszokat! :)

2012. okt. 20. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!