Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket ev probalkozas, inszem...

Ket ev probalkozas, inszem utan elso baba, ferjem ramnezett, jon a masodik?

Figyelt kérdés

Masok is voltak igy? Eveket kuzdottunk, hogy legyen babank, rendszeres boges, letargia minden honapban, mikor megjott...egy veteles..es most, egyszer nem vedekeztunk, mondvan, ugyse jon a baba olyan konnyen, kesett es pozit teszteltem! Annyi ilyen tortenetet hallottam mar, nektek is van?

Ma megyek dokihoz, drukkoljatok, hogy lassunk szivhangot!


2012. dec. 10. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek az első baba 3,5 év után jött össze inszeminációval, aztán mikor megszületett, rá 7 hónapra természetes úton megfogant a kistesó. :)

Sikersztorik.

Drukkolok neked is!

2012. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonlóan volt. Háromszor vetéltem el 2 éven belül,aztán 4 évig semmi,inszemmel lett a kislányunk 6 év után.

Aztán már nem foglalkoztunk a dologgal,örültünk a kicsinek,eszünkbe nem jutott védekezni,úgyse jön össze alapon,még szoptattam is ráadásul,fel se tűnhetett hogy nem jött meg,rosszulléteket a kialvatlanságra fogtam,mire észbekaptam,már 17.hétben jártam....alig 1 év van a két picur között.

2012. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem nem volt inszeminaciom,de PCOS es vagyok,es 60 napos ciklusbol nem tudtuk ugye hogy mikor van meg hogy lesz e ovulacio..Nem is figyeltunk ra mint a tobbi ciklusban..Es csak azt vettem eszre hogy nem esik le a hom..37 felett jar,igy teszteltem,es pozitiv lett!:) Ha tenyleg nem figyel ra az ember igy osszejohet,eddig mindenki mondta hogy ne feszuljek ra,es akkor erkezik mikor nem is szamitok ra..Hat ugy tunik ez igy van,es nem csak nalam..:) (amugy mi 5 evet vartunk babara,2 eszrevett veteles volt..)
2012. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!