Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogy több év...

Volt már olyan, hogy több év próbálkozás után sikerült a baba?

Figyelt kérdés
20éves koromtól nem védekezzünk.Most vagyok 27éves.Eddig ugy voltunk ha akar a baba jön,nem stresszelünk rajta.Addig kirándulgatunk,dolgozgatunk,megteremtünk mindent ami kell.Védekezés nélkül 7évig így élünk.De nem jön.Szerintetek se fog már összejönni természetes úton?
2012. okt. 29. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek orvoshoz. Lehet, hogy egy egyszerű tablettától rendbe jössz, vagy a párodnak kell életmódot váltania...szóval nem feltétlenül kell mindjárt drasztikus beavatkozásra gondolnotok.
2012. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek babát, akkor minél hamarabb menjetek orvoshoz. Ne várjatok a csodára. Nekünk 6 évig tartott mire terhes lettem, onnantól számítva, hogy először orvoshoz mentem. Pedig nem is volt olyan nagy a baj. És ha elfogadsz egy tanácsot, ne sima nőgyógyászhoz menjetek, hanem meddőségi szakemberhez. Nekem is a találgatásokkal ment el a sok idő. A Kaáli Intézetben rögtön megmondták mi a baj és 3 hónap alatt terhes lettem a kezelésektől.
2012. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszóló - Megkérdezhetem mi volt a baj?Igen elfogunk menni,már nagyon akarnánk kis babát.Köszönöm a válaszokat
2012. okt. 29. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt peteérésem.
2012. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem védekeztünk 5 évig, nem jött a baba. Igaz, nekem menstruációm sem volt, mert hormonbajaim vannak. Két év gyógyszeres kezelés után spontán terhes lettem. Endokrinológushoz jártam.
2012. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Mi 6 évig próbálkoztunk.Semmit nem szedtem és nem estem teherbe.Kétségbe voltunk esve így orvoshoz mentünk.A páromnak volt sperma vizsgálata,nekem meg hormon vizsgálat.Minden oké volt.Aztán nekem sikerült összetörni magam,hosszú táppénz,3 műtét.Eszünkbe nem jutott a gyerekvállalás akkor.Végre felépültem és mentem volna vissza dolgozni,már szabin voltam....hát ekkor "kopogott a gólya".Abszolút lemondtunk róla.Ki akartunk menni külföldre(kaptam egy lehetőséget),hogy összeszedjük a pénzt a lombikra és aztán majd "csináltatunk"gyereket magunknak.

Ma már 2 éves a kislányunk,egészséges,eleven,gyönyörű! :-)

Hiszek benne,hogy a gyerekek tudják,hogy mikor kell jönniük.Visszagondolva...hiába akartunk előbb,nem igazán "fért volna bele" az akkori életvitelünkbe és nem lett volna ekkora türelmünk sem hozzá.És hogy kistesó lesz-e?Szeretnénk,de nem tervezzük.A lányomat is tervezgettük és mégsem akkor jött amikor mi akartuk.

Ezzel nem az orvoshoz fordulásról akarlak lebeszélni,mi is voltunk.Csak azt akartam a történetemmel elmondani,hogy lehet van abban valami,hogy "nem szabad nagyon akarni".

Tudom könnyű mondani amikor babákat lát az ember maga körül,rengeteget sírtam én is.Volt olyan időszakunk amikor szinte minden hónapban tesztet vettünk és ha már 1 napot késett a mensim csináltam is...aztán jött az "összeomlás".

Remélem sikerül nektek is!Sok-sok egészséges babát kívánok nektek!

2012. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!