Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki, akik már fél...

Van még valaki, akik már fél éve próbálkoznak első babájukkal, és karácsony körülre várják a pozitiv tesztet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 17:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2,5 éve járom az egyre reménytelenebbnek tűlő kálváriát, hogy gyerekem lehessen. Ha a doki nem dönt úgy, hogy halasszuk el, a lombiknak épp Karácsonyra lett volna eredménye. De helyette szedhetek fogamzásgátlót, hogy elmúljon a nyavalyás cisztám. Kérdező! Tapasztalatból mondom, figyelembe véve a saját, az ismerőseim, és a meddőségiben velem együtt várakozó csajszik történeteit: menj orvoshoz, ha ez a hónap sem jön össze! Hazudd, ha kell, hogy már 1 éve próbálkoztok. Vagy legyen inkább 1,5, akkor komolyan fognak venni. Ha 6 hó alatt nincs baba, ott vmi baj van. És cickafark meg házipraktikák helyett egy jó orvos hamarabb hoz eredmény! (De nagyon nézd meg, kiben bízol meg! A legtöbb nőgyógyinak halvány lila gőze nincs a meddőségről.A hormonokról már ne is beszéljünk.) Kezdetben én i húztam az időt, nem hittem el, hogy nem sikerül, és e vitaminnal meg hasonló hülyeségekkel kísérleteztem. Nem kellett volna, mert akkor talán hamarabb kiderül, hogy tényleg komoly gond van. Drukkoljatok a januári lombikhoz!
2012. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!