Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki, akik már fél...

Van még valaki, akik már fél éve próbálkoznak első babájukkal, és karácsony körülre várják a pozitiv tesztet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi jóval régebb óta próbálkozunk mint fél év és nagyon örülnék ha végre pozitív lenne a teszt. (és nagyon jó ajándék lenne, ha ez karácsony lenne)
2012. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TeLány ***** válasza:
Szia dettó. Pont ahogy mondod. Fél éve és dec 14-re nem várom. Te mikorra? :) Van megérzésed? Tünetet nem kérdezek, mert az még biztos nincs...még van egy hetem 14-ig és már alig bírom ki..de csak aznap fogok tesztelni. Meg előtte szoktam nézni a hőmet kb 3-4 napig. Ha leesik 0,2 fokot akkor már tuti meg fog jönni, szóval felesleges a tesz. Így úsztam meg az előző két hónapban a csíkra pisilést...
2012. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jelen! :) Kb. Fel eve probalkozunk sikertelenul. :( Most pedig pont 24.-ere Nem Varom. Nagyooon remenykedem benne es Imadkozom erte, hogy ezen a csodas unnepen vegre megkapjuk a mi kis csodankat. Kulon filmbe illo csoda lesz, ha raadasul kislany lesz ( persze mindegy csak legyen vegre es, egeszseges legyen, de a szivem melyen jobban szeretnem, ha lany lenne ) Gyerekkoromban eldontottem mi lesz a kislanyom neve ( bar sokaknak nem tetszik, de en imadom ) Doroty aminek a jelentese nem mas, mint : Isten Ajandeka. Es haaat te nyleg az lenne ennyi csalodott honap utan foleg igy Karacsonyra. :) Tudom, erzem sikerulnii fog :)

Szoritok mindenkinek es kivanok mielobbi babasodast! :)

2012. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon-nagyon sok szerencsét kivánok Mindannyiunknak!!:) Én is 24-ére nem várom,ovum még csak a napokban lesz,úgyhogy rajta vagyunk a témán..:) Tudom,hogy ez a fél év még nem számit sok időnek,de minden egyes sikertelen hónap óriási pofon volt számomra az élettől.. Nagyon reménykedem,és a legcsodálatosabb karácsonyi ajándék lenne....
2012. dec. 6. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! :) Igaz, Én 28ra nem várom, most múlt még csak el a menszeszem, de 7hónap sikertelenség után, bízom ebben a hónapban! Ciklusom első napján elkezdtem szedni a barátcserjét, és 1 hónapja E+C-vitaminozunk a férjemmel.. Ti próbáltatok már "rásegiteni" valamivel? Sok-sok sikert Nektek!! :) 22N
2012. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi is szedünk vitaminokat,azon kivül egyelőre mást nem,és remélem ne is kell,mostmár nagyon szeretnénk,ha összejönne..
2012. dec. 6. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi eddig nem "praktikaztunk", azon kivul, hogy ovu jornyeken tudatosan is eggyutt voltunk ( am is max 2 naponta eggyutt vagyunk ).

De, ha a december is sikertelen ( nagyon remelem, hogy nem lesz az ) akkor kezdek el egy "kurat". Premens tablettat fogok szedni + a ciklus elso feleben cickafark masodig feleben pedig palastfu teat fogok inni mindezek melle pluszba elkezdek elevitet szedni es Pg53 mini mikroszkoppal fogom a peteeresem figyelni. Ha ez sem segit nem tudom mihez kezdek... De Erzem mar erre sem fog sor kerulniiii :) Bizom benne, hogy csal azert varatott eddig is a kis dragam mert meg jobban beakarja aranyozni a szeretet unnepet :) mar most huncut :)

Sok sikert mindenkinek! Es ne felejtsetek majd el irni, hogy sikerult e?!

Udv. 3. Valaszolo

2012. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sziasztok!


én nemrég tudtam meg-néhány hete-de kibirom karácsonyig-és felteszem a fára a kis fényképet.szerintem ennél szebb ajándék nincs..csak legyen erőm hozzá...

2012. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én kicsit későbbre pont 31ére nem várom :) Szép Szilveszterünk lenne, ha sikerülne :) 8hónapja próbálkozunk, ebből egyszer sikerült de sajnos a 10ik héten elhalt a baba, műteni kellett, utána 3 hónap szünet, és ez a december lesz az első próbálkozós hónapunk a műtét óta :) Remélem sikerül és most meg is marad. E-vitamint, C-vitamint szedünk mindketten a férjemmel és nagyon nagyon reménykedünk :)
2012. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
meg csak feleve? az elso baba 2 evig varatott magara
2012. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!