Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idővel a terhesség...

Mennyi idővel a terhesség előtt éreztétek úgy, hogy tesztek valamit a baba egészségéért, hogy egészségben foganjon?

Figyelt kérdés
Vagyis terveztétek e a terhességet és ha igen, mennyivel az "akció" előtt és mit tettetek meg ennek érdekében??
2012. dec. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, majd áprilisban próbálkoztunk először a babával. Akkor meg is fogant, de sajnos május 6-án elment. Utána egyből elkezdtem terhesvitamint szedni. Augusztusban próbálkoztunk újra és megint elsőre sikerült is a baba. Amikor megtudtam, kiírattam magam táppénzre, még mielőtt nőgyógyász látott volna. Hozzáteszem, hogy az előző spontán vetélésem és fizikai munkám miatt indokolt is volt a kérésem. Azóta otthon vagyok és minden rendben van a pocaklakóval :-)
2012. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 évvel előtte letettük a cigarettát a párom is,én is. 3 hónappal előtte elkezdtem terhesvitamint szedni. sztem ennyi volt.
2012. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 hónappal előtte tettem le a cigit, bár nem voltam előtte sem nagy dohányos.

Nem szedtem vitamint, csak folsavat, azt előtte két hónappal kezdtem el szedni. Ennyi!

Elsőre összejött a fiunk!

2012. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!