Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ez már beágyaz...

Lehetséges hogy ez már beágyazódás?

Figyelt kérdés

Dec.13-án kellene megjönnie.. 1-jén, és 2-án voltunk 1ütt a párommal, és ma szédülök, gyengeség érzetem van. Nem nagyon kívánom a cigit. ez az első tabletta mentes hónapom. elötte 5 hónapig szedtem fogamzásgátlót. De negatív egészségügyi hatásai miatt abbahagytam. teljesen felborította a hormonjaimat...És lehet h. ez most hülyeség, de az együttlétünk óta olyan jó belső harmónia van bennem, hogy együtt van a család, és minden jó, velem van akit szeretek és ő is velem stb... Eddig nem volt ilyen. Miért lehet ez? Ill. sok szélgörcsöm van, és bélgázom.

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm.



2012. dec. 5. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Korai lenne szerintem, mert a beágyazódás néhány nappal az esedékes vérzés előtt szokott lenni rendszeres ciklus mellett.

De! Itt most a Te esetedben minden felborult, szóval bármi elképzelhető, még az is, hogy babás vagy.

Az idő eldönti...

2012. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háát igen ebben igazad van de lehetséges h én már érzem azt h valami történt akkor? mert tudod vannak olyanok akik már az aktus után sejtik, érzik, h. lehet vagy éppen van is valami:)
2012. dec. 5. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van, nekem az a véleményem, hogy "lelki szemeiddel" érezheted, de fizikailag nem.


Én nagyon korán megéreztem a terhességeimet, mindig fizikai tünetek alapján, de soha nem az aktus környékén. A legkorábbi az volt, amikor 9 nappal az aktus után émelyegtem és szagundorom volt, másnap reggel erős + tesztem volt.


Ilyet kívánok Neked is mihamarabb!

első

2012. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kivánságot:)

Te a lelki szemeiddel hogy érezted?

2012. dec. 5. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Még korai lenne a beágyazódás. Igen van aki megérzi a dolgot. Anyukám mesélte nekem, hogy ő is megérezte, pedig még közel sem volt a vérzés várható ideje. :) Légy türelemmel! Sok sikert.
2012. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy lehangoló, de én a lelki szemeimmel sosem éreztem semmit. :o) Aztán jött a hányinger. :S

első

2012. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogy lehangoló:) nincs 2 ugyanolyan ember, szervezet...:)
2012. dec. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!