Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökre nem várom. Vagyis...

Csütörtökre nem várom. Vagyis vártam volna, de tegnap elkezdődött a szokásos barna folyás. Valószínű meg fog jönni. Miért nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Nem értem, elvileg mindkettőnknél minden rendben van. 28 napos ciklusaim vannak, hó közepén a doki megnézett, jókor voltunk együtt. Szerintetek? Másnál volt már ilyen? Ez az 1-2 nap megelőző barna folyás lehet a gond?

2012. dec. 5. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az az 1-2 nap folyás nem gond, én 3-4 napig barnázok mensi előtt, mégis mindkét gyerekem hamar megfogant.

Az, hogy minden rendben van veletek, pontosan mit jelent? Milyen vizsgálatokat végeztek?

2012. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem próbálkozunk túl régóta, hónapokban mérhető. Engem egyszerű hüvelyi UH-gal néztek meg ovuláció előtti nap majd utána. Méret, méhnyálkahártya vastagság megfelelő volt. Páromnál sperma mennyiség/gyorsaság is átlag feletti. Lehet csak türelmetlenek vagyunk, de azt gondoltauk, hogy ha egyszer szeretnénk babát, akkor rögtön elsőre sikerül majd.
2012. dec. 5. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:

HA jókor is vagytok együtt, az is 50-50% sajnos ezek a dolgok nem rendelésre mennek. Vannak akik évekig próbálkoznak, vannak akiknek egyből összejön.


Ne görcsölj rá. Legyetek akkor együtt amikor jól esik!

Ha akar úgy is összejön.

20 hónapos fiúcska mamája

2012. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Még rengeteg más dolog van, ami miatt nem jöhet össze a baba. Pl. hormonvizsgálat tudja csak megmondani, hogy magas-e a TSH-d vagy a prolaktin szinted vagy a D-vitamin szint a szervezetedben, csak vizsgálat tudja azt is kimutatni, hogy átjárhatók-e a petevezetékek, ezt az ultrahagon nem lehet látni, genetikai összeférhetetlenség is lehet vagy a hüvelyi környezeted megölheti a spermákat, stb.

Persze lehet semmi gond, mert nem mondod mennyi az a pár hónap, mert ha ez mondjuk a 4. próbálkozós hónap, akkor azt valószínűleg te is tudod, hogy aggódni minek még, de ha ez a 10., akkor már én gondolkoznék kivizsgálásokon.

Sok szerencsét a babátokhoz!

2012. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazatok van, de akkor is tök nehéz kivárni. Főleg mert minden adott végre az életünkben, hogy jöhessen és szerintem ez manapság nagyon ritka. Az első válaszolótól szeretném kérdezni, hogy amikor megfogant a baba, akkor elmúlt a barnázás is? Köszönöm, hogy írtatok.
2012. dec. 5. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Igen, amint megfogantak a gyerekeim, a barnázásnak nyoma sem volt. Innen már biztosan tudtam, hogy úton vannak. :)
2012. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!