Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam orvosnál mert nem...

Ma voltam orvosnál mert nem jött meg és 3 pozitivat teszteltem de az orvos nem látott még semmit. Lehet nincs is baba? Hányinger, sokat járok pisilni is.

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor maradt ki a mensid? Talán még nagyon pici a petezsák, és nem látta az orvos.
2008. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tegnap kellet volna megjönnie
2008. máj. 27. 11:54
 3/13 anonim ***** válasza:

gondolom azért vissza hívott egy későbbi időpontra.

ha igen, akkor már biztos látni fogjátok,ha nem, irány egy másik doki!!!

31hetes kismama, sok sikert

2008. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy min. 4 hetes kell legyen a terhesség (a megtermékenyítéstől számolva, az utolsó mensitől számolva pedig kb. 6 hetes), ahoz, hogy az orvos lássa.
2008. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 hét mulva kell vissza mennem de nagyon megnyomkodta a hasam és félek ha ott a baba akkor ez árt neki. Szerintem 3 teszt nem csal
2008. máj. 27. 11:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Április 30-án voltam meg utoljára akkor most mennyi idös lehetek?
2008. máj. 27. 11:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 pozitívat teszteltem,és nekem sem látott semmit a doki,azt mondta,meg fog jönni,de ha nem,akkor ad olyan gyógyszert,amitől megjön.Én azt nem fogadtam el,és milyen jó,mert most 33 hetes kismama vagyok.Tehát csak nem látta,mert még olyan pici volt.És nekem is nagyon megnyomkodta a hasamat,és nem lett semmi baja a babának.Úgyhogy nyugi,szerintem tuti babás vagy.Gratulálok.
2008. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem igy van
2008. máj. 27. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem április 15-én volt meg utoljára, mármint az volt az első napja és nekem is három pozitív tesztem volt és nem látott az orvos a múlt héten még semmit, visszarendelt jún 11-re! Úgyhogy biztosan babás vagy! Szorítok! Drukkkoljatok nagyon ti is, mert mi is már lassan két éve próbálkozunk, voltam már műtve is emiatt...

Minden "biztosan" kismamának drukkolok: egy egyelőre még csak esélyes kismama

2008. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha magamat látnám, én is írtam hasonlót, nekem sem jött meg holnap lesz 1 hete, és 3 + tesztem van. Csinált uh-t? Milyen adatok voltak rajta? Mit mondott?

Nekem azt hogy attól még hogy nem látja nem jelenti azt hogy nincs. De én is attól félek mi van ha nincs is baba. Pedig ott a 3 teszt! Akkor az miért lett pozitív? Miért fáj a cicim? Pedig menszi előtt soha nem fájt. A többi tünetem is az mint Neked!

Nagyon szorítok mindkettőnknek hogy legyen baba és egészséges legyen!!!!!! Írj!

2008. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!