Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mi? Görbével kapcsolat...

Ez most mi? Görbével kapcsolatos kérdés

Figyelt kérdés

Abba beletörődtem hogy ebben a hónapban nem lesz már baba, mert nem peteérésnél voltunk együtt. De most mi ez a nagy emelkedés??? Minden reggel 7:00kor mérem a hőm számban nyelv alatt ugyan azon az oldalon.


[link]



2012. nov. 29. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jelent vmit. De egyébként nem egyértelmű, hogy mikor volt a ovu a görbe alapján, akár korábban is lehetett.
2012. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A mellbimbóm fáj ha hozzáér valami. NEm hiszem hogy babás vagyok, de én már ezt nem értem :(
2012. nov. 29. 08:57
 3/17 anonim ***** válasza:

És amúgy nem szokott? Nekem minden mensi előtt érzékeny és fáj, akkor is, ha nem szexelek:D

Légy türelmes, már nemsoká kiderül, ha van vmi:D

2012. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A mellem szokott feszülni de maga a bimbóm egyáltalán nem semmi "baja" nem szokott lenni. Illetve hétvégén párommal mikor együtt voltunk fájt a méhem ami vele eddig nem fordult még sosem elő. Hát jővőhéten kiderül hogy most mi van :):)
2012. nov. 29. 09:04
 5/17 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Egy kérdés: orgazmus közben fájt a méhed? Mert nekem tavaly,mikor még nem tudtam hogy babám lesz, a tesztelés előtti napon orgazmus közben a méhem nagyon fájt, kicsit görcsölt, és nem tudtam mire vélni. Mostmár tudom, hogy babás tünet volt és egy pár hétig még fent állt a fájdalom szex közben.

2012. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, mert lehet pont akkor volt orgazmusom vagyis lett volna de szóltam neki hogy fáj és abbahagyta, igazából a méhemnél éreztem hogy fáj, utána még jó fél órát iszonyatmódon fájt az alhasam
2012. nov. 29. 09:23
 7/17 krisztina24 ***** válasza:
Drukkolok, hogy baba legyen!!! :)
2012. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Bár görbém alapján ez teljességgel kizárható. De a remény hal meg utoljára :):)
2012. nov. 29. 09:31
 9/17 krisztina24 ***** válasza:

A görbékhez nem értek,de azért írj ha megtudtál valamit!

:)

2012. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok
2012. nov. 29. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!