Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Lehetek terhes?

HELP! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ma a barátommal a forróvizes fürdőkádban szeretkeztünk, és óvszer nélkül, sem gyógyszer, semmivel nem védekezünk.

Mindig úgy csináljuk hogy amikor érzi hogy el fog menni, akkor kihúzza és úgy megy el.

Hát sajnos megjártuk, hogy nem védekeztünk, mert egy picit el ment bennem. Nem sokat, csak pici ment belém, de egyből ki is húzta. Utána még egy 15-20 percet bent feküdtem a kádban, ő meg kiszállt miután elment (nem a vízbe ment el, hanem ott volt egy zsepi), és letisztogatta magát, kaját csinált, stb. Én még utána lefürödtem, hogy kényelmesen érezzem magam. Lehet bajom?



2012. nov. 26. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztok le, ez az igazság. Ha meg nem akartok rám hallgatni (meg a szakemberekre), akkor nyugodtan d*gjatok továbbra is kádban, sőőőt, vadvízben, hogy bacikat is összeszedjetek. Aztán gyulladjon be odabent nektek minden, de úgy, hogy évekbe teljen kikezelni.

Egészségetekre.

2012. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Pali1977 válasza:
A rossz hír az h lehetsz terhes, mert az előváladék is tartalmaz spermiumokat. legközelebb inkább védekezzetek ne kísértétek a sorsot.
2012. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na megjött?
2012. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen, sajnos megjött
2012. dec. 5. 16:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Mielöbbi babásodást:)
2012. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!