Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 6 nappal pecsételő vérzésem volt két napig mára elmúlt. Soha nem volt még ilyen. Pénteken kellett volna megjönni péntek reggel óta reggelen ként pecsételő vérzésem nagyon enyhe hol barnás hol rózsaszínes de napközben semmi több néha szurkál a hasam.
2012. nov. 25. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Beágyazódásos vérzés lehet... ne éld bele magad, de szerintem esélyes... reggel első vizeletet félretenni, majd irány tesztért... egy 10-es érzékenységű már kimutatja, ha van valami... :)
2012. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mikor meg kellett jönnie akkor is picit véreztem meg azóta is minden nap (két napja) reggelente de csak barnás rózsaszínes.... Ez rémiszt meg...
2012. nov. 25. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. Van más tüneted is? Reggeli hányinger pl?
2012. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen émelygés mell feszülés volt. Sajnos tegnap éjjel rosszul lettem nagyon iszonyatosan elkezdtem remegni és görcsölni...Soha nem volt még ilyen...és megjött nem is akárhogy.
2012. nov. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!