Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes...

Szerintetek lehetek terhes menzi ellenére? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hónapja furán volt meg, szinte alig véreztem és a szokásos egy hét helyett is csak három napig tartott. A kövi menzim viszont normális volt. A mostani is nagyon enyhe, görcsölni, csak néha görcsölök, de az is enyhe és szintén alig vérzek.

Párommal megszakításossal szoktunk védekezni, vagy pedig annyi hogy óvszerrel fejezzük be. Ami terhességi tünetem van, az a szédülés, hányinger, szagérzékenység, a mellem érzékenyebbet. Az "első hónapban" rögtön a vérzés után teszteltem, de az negatív lett.

Szerintetek van rá esély, hogy ennek ellenére babát várok?



2012. nov. 25. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

A megszakításos védekezés és az utolsó pillanatban való óvszer használat az nem védekezés.

Ha nem szeretnél babaát akkor tessék rendesen védekezni, ha igen akkor meg tessék rendesen próbálkozni.

Szerintem nem vagy terhes, pláne, ha egyszer már rendesen megjött. De ha nagyon nyugtalanít a dolog akkor tessék még egy tesztet csinálni az már biztosat fog mondani neked.

2012. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!