Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Ma kellett volna megjönnie, de semmi. Csütörtöki Gabriel tesztem negatív volt. Van esélyem babára? Pár napja egyfolytában azt hiszem meg fog jönni és mégse. Egyébként mindig 30 napja jön meg.

Figyelt kérdés
Ezen kívül semmi tünetem nincs, nem fáj a cicim, csak feszül. Ma reggel öklendeztem és rengeteget járok pisilni.
2009. aug. 16. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát van. Méghozzá, a reggeli rosszulét és a sok pisilés miatt gondolom így. És még plusz dolog a menses kiamaradása. Szerintem reggeli vizeletből csinálj majd egy tesztet. Drukk!!!
2009. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van esély, persze. Van, akinek csak később mutatja ki a teszt.


[link]


A kereskedelemben kapható tesztek rendkívül megbízhatóak, csaknem 100%-ban. A hiba bennünk van.

A HCG szint csak akkor mérhető, akkor lesz a teszt pozitív, ha a termelt HCG mennyisége elért egy értéket.

2009. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!